Emirates wznowi połączenia do kolejnych 16 miast

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
05 czerwca 2020 10:14
W związku z decyzją rządu Zjednoczonych Emiratów Arabskich o zniesieniu ograniczeń dotyczących lotów pasażerskich, od 15 czerwca linie Emirates wznowią połączenia do kolejnych 16 miast w swojej siatce.
Reklama

Będą one realizowane przez Boeinga 777-300ER. Ponieważ w większości krajów nadal obowiązują ograniczenia dotyczące podróżowania, przed lotem pasażerowie powinni zapoznać się z procedurami dotyczącymi wjazdu i wyjazdu do poszczególnych państw.

Rezerwacja lotów do następujących miast: Bahrajn, Manchester, Zurych, Wiedeń, Amsterdam, Kopenhaga, Dublin, Nowy Jork JFK, Seul, Kuala Lumpur, Singapur, Dżakarta, Tajpej, Hongkong, Perth i Brisbane, będzie możliwa na stronie linii lub za pośrednictwem biur podróży.


Ponadto od 8 czerwca linie będą oferować loty z Karaczi, Lahore i Islamabadu pasażerom z Pakistanu, którzy chcą podróżować do kierunków w siatce Emirates.

Emirates będą zatem realizować loty pasażerskie, jak również operacje cargo z Dubaju do 29 miast, wliczając w to istniejące już loty do Londyńskiego Heathrow, Frankfurtu, Paryża, Mediolanu, Madrytu, Chicago, Toronto, Sydney, Melbourne i Manili (od 11 czerwca).

Pasażerowie mogą rezerwować loty między miejscami docelowymi w regionie Azji i Pacyfiku oraz w Europie lub obu Amerykach, korzystając z wygodnego połączenia z przesiadką w Dubaju, o ile spełniają wymagania dotyczące podróży i wjazdu do kraju docelowego.

Współpracując ściśle z rządem Zjednoczonych Emiratów Arabskich, linie Emirates nadal podchodzą z ostrożnością i rozwagą do kwestii wznowienia lotów i odbudowy połączeń między Dubajem a resztą świata.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama