×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Brussels Airlines przedłuża uziemienie do 15 maja


Wznowienie lotów przez Brussels Airlines, które planowane było na 20 kwietnia br., zostało przełożone na 15 maja.


"Światowy kryzys związany z pandemią i trwające ograniczenia w podróżowaniu, nałożone przez wiele krajów na całym świecie, zmuszają Brussels Airlines do przełożenia ponownego rozpoczęcia działalności" - wyjaśniła spółka w komunikacie prasowym.


Przedłużenie uziemienia linii to oznacza także utrzymanie tymczasowego przestoju dla 4200 pracowników, z wyjątkiem osób zatrudnionych przy lotach repatriacyjnych, konserwacji floty lub przygotowaniach do ponownego uruchomienia działalności. Brussels Airlines pracuje nad zapewnieniem ograniczonej działalności odpowiadającej potrzebom osób podróżujących w celach służbowych i rekreacyjnych.

"Od momentu wznowienia działalności, linia lotnicza będzie stopniowo zwiększać swoją ofertę w zależności od popytu i potrzeb rynków, które obsługuje. Więcej informacji na temat lotów oferowanej od 15 maja zostanie podane wkrótce" - podaje linia. gość_baff2 - Profil
gość_baff2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie