Gala CEESAR Awards przełożona w związku z koronawirusem

11 marca 2020 12:17
Gala 16. edycji plebiscytu CEESAR Awards, w związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym z powodu koronawirusa, odbędzie się w innym terminie.
Reklama
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo gości, jak również trudną sytuację w branży lotniczej, wraz z naszymi partnerami; Portem Lotniczym we Wrocławiu, grupą eSky oraz spółką CEDC, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu gali 16. edycji plebiscytu CEESAR Awards na przełom 3. i 4. kwartału.

Pierwotnie wydarzenie było zaplanowane na 15 kwietnia br. we Wrocławiu, o dokładnym terminie poinformujemy w oddzielnym komunikacie. Gala bez zmian będzie miała miejsce w stolicy Dolnego Śląska.

Plebiscyt i samo głosowanie zostanie przedłużone. Pasażerowie będą mogli oddawać swoje głosy do 31 sierpnia br.


- W trosce o bezpieczeństwo gości, jak i obecne problemy w branży lotniczej oraz ograniczenia komunikacyjne, gala zostanie przeniesiona i odbędzie się po wakacjach. Spotkamy się wtedy w gronie specjalistów z całej Europy Środkowo-Wschodniej, miejmy nadzieje już po kryzysie koronawirusowym, by poznać najlepszych w branży lotniczej w CEE - mówi Paweł Cybulak, redaktor naczelny Pasazer.com.

Przypomnijmy, że w tym roku pasażerowie z Europy Środkowo-Wschodniej po raz szesnasty wybiorą najlepszych przewoźników lotniczych i przyznają im "lotnicze Cezary". Plebiscyt rozpoczął się 1 grudnia i potrwa jeszcze do 31 sierpnia 2020 roku. Głosy można oddać na dedykowanej platformie www.ceesar-awards.com.

fot. mat. prasowe

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy