×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Gala CEESAR Awards przełożona w związku z koronawirusem


Gala 16. edycji plebiscytu CEESAR Awards, w związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym z powodu koronawirusa, odbędzie się w innym terminie.


W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo gości, jak również trudną sytuację w branży lotniczej, wraz z naszymi partnerami; Portem Lotniczym we Wrocławiu, grupą eSky oraz spółką CEDC, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu gali 16. edycji plebiscytu CEESAR Awards na przełom 3. i 4. kwartału. 

Pierwotnie wydarzenie było zaplanowane na 15 kwietnia br. we Wrocławiu, o dokładnym terminie poinformujemy w oddzielnym komunikacie. Gala bez zmian będzie miała miejsce w stolicy Dolnego Śląska. 

Plebiscyt i samo głosowanie zostanie przedłużone. Pasażerowie będą mogli oddawać swoje głosy do 31 sierpnia br. 


- W trosce o bezpieczeństwo gości, jak i obecne problemy w branży lotniczej oraz ograniczenia komunikacyjne, gala zostanie przeniesiona i odbędzie się po wakacjach. Spotkamy się wtedy w gronie specjalistów z całej Europy Środkowo-Wschodniej, miejmy nadzieje już po kryzysie koronawirusowym, by poznać najlepszych w branży lotniczej w CEE - mówi Paweł Cybulak, redaktor naczelny Pasazer.com. 

Przypomnijmy, że w tym roku pasażerowie z Europy Środkowo-Wschodniej po raz szesnasty wybiorą najlepszych przewoźników lotniczych i przyznają im "lotnicze Cezary". Plebiscyt rozpoczął się 1 grudnia i potrwa jeszcze do 31 sierpnia 2020 roku. Głosy można oddać na dedykowanej platformie www.ceesar-awards.com

fot. mat. prasowe gość_39736 - Profil
gość_39736
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie