Gala CEESAR Awards odbędzie się we Wrocławiu

23 października 2019 09:40
1 komentarz
Gala 16. edycji plebiscytu CEESAR Awards odbędzie się we Wrocławiu. Partnerem tegorocznej edycji plebiscytu i gali został Port Lotniczy we Wrocławiu.
Reklama
Pasazer.com i Port Lotniczy we Wrocławiu zawarli porozumienie współpracy przy organizacji finałowej gali plebiscytu CEESAR Awards, która odbędzie się we Wrocławiu. Port Lotniczy Wrocław został głównym partnerem plebiscytu i wieńczącej go gali.

- Cieszymy się, że ponownie będziemy partnerem tak ważnego wydarzenia branżowego, jakim jest CEESAR Awards. Po raz pierwszy gala we Wrocławiu odbyła się w 2013 roku i po 7 latach dynamicznego rozwoju branży ponownie uroczystość odbędzie się w naszym mieście. Liczymy na to, że będzie to kolejne owocne spotkanie i okazja do wymiany doświadczeń w naszym równie prężnie rozwijającym się mieście - mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego we Wrocławiu.

Pasażerowie z Europy Środkowo-Wschodniej już po raz szesnasty wybiorą najlepszych przewoźników lotniczych i przyznają im "lotnicze Cezary".

- Gala CEESAR Awards ponownie obędzie się w sercu Dolnego Śląska. Wrocław to miasto spotkań, dlatego to tu właśnie spotkają się specjaliści branży lotniczej z całej Europy Środkowo-Wschodniej by poznać najlepszych z najlepszych - mówi Paweł Cybulak, redaktor naczelny Pasazer.com.

Partnerami plebiscytu zostali również: Grupa eSky, agent turystyczny działający online (OTA) oraz spółka CEDC.

Plebiscyt rozpocznie się 1 grudnia i potrwa do 15 marca 2020 roku. We współpracy z Grupą eSky wyślemy zaproszenie do oddania głosu do zweryfikowanej szerokiej grupy pasażerów w Europie Środkowo-Wschodniej, która skorzystała z oferty konkretnych linii lotniczych. Na dedykowanej platformie www.ceesar-awards.com zaproszeni pasażerowie będą mogli ocenić linie z usług których skorzystali. Kryteriami, które ocenią będzie m.in. cena, odprawa i boarding, komfort lotu, personel podkładowy, czystość na pokładzie. Pasażerów linii sieciowych dodatkowo poprosimy o ocenę jakości posiłków oraz oferowanej rozrywki pokładowej.

Również każdy kto zweryfikuje swój lot będzie mógł wziąć udział w głosowaniu i ocenić linie z usług których skorzystał.

W tym roku wybieramy przewoźników w następujących kategoriach:
 • najlepsza linia krótkodystansowa,
 • najlepsza linia dalekodystansowa,
 • najlepsza linia niskokosztowa,
 • najlepsza linia czarterowa,
Dodatkowo oprócz standardowych kategorii pasażerowie nagrodzą przewoźników za:
 • najlepszą cenę
 • odprawę i boarding
 • komfort
 • najlepszy personel podkładowy
 • czystość
 • posiłki na pokładzie
 • rozrywkę pokładową
Jak co roku, poza głosami pasażerów również specjalna kapituła przyzna nagrody w dodatkowych kategoriach, tj. najlepsza linia biznesowa, najważniejsze wydarzenie roku czy trasę roku.

Ostatnie komentarze

gość_9e59e 2019-10-23 13:07   
gość_9e59e - Profil gość_9e59e
A ja byłam pewna, że gala odbędzie sie w Poznaniu
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy