×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa i Swiss polecą do Lublany. Zajmą miejsce Adrii


Lufthansa uruchomi rejsy z Frankfurtu i Monachium do Lublany, zaś Swiss poleci z Zurychu do słoweńskiej stolicy. Nowe połączenia ruszą za miesiąc.


Od 27 października br. niemiecka Lufthansa rozpocznie wykonywanie dwóch lotów dziennie z Frankfurtu do Lublany przy użyciu bombardierów CRJ900. Od 1 listopada br. będzie także realizowane codzienne połączenie z Monachium, również z wykorzystaniem bombardierów CRJ900. 

Od 27 października br. Lublanę z Zurychem połączy Swiss, który także będzie latać codziennie. Rejsy będą obsługiwane airbusami A220.

Według OAG Schedules Analyser, Adria obsługiwała trasę Lublana-Frankfurt z częstotliwością 20 lotów tygodniowo, wykorzystując bombardiery CRJ900 oraz airbusy A319, a zatem oferta niemieckiego przewoźnika będzie uboższa o 53 proc. Z kolei na trasie do Monachium, słoweńska linia latała 14 razy w tygodniu bombardierami CRJ900 oraz airbusami A319, co oznacza, że oferta Lufthansy będzie mniejsza o 56 proc. Natomiast do Zurychu, Adria latała 21 razy w tygodniu, eksploatując saaby 2000 oraz bombardiery CRJ900, oferowanie linii Swiss będzie zatem o 39 proc. niższe. 

fot. mat. prasowe


gość_4441d - Profil
gość_4441d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie