Hotel Hilton powstanie w Toruniu

17 września 2019 12:20
1 komentarz
Toruń wzbogaci się o kolejny markowy hotel dużej sieci. Hilton Garden Inn, który powstanie w tym mieście, pierwszych gości ma przyjąć w 2022 r.
Reklama
Sieć Hilton podpisała umowę franczyzy z PPI Polskie Projektyw Inwestycyjne Sp. z o.o., spółką zależą Satoria Group na projekt hotelu Hilton Garden Inn Toruń Stare Miasto. Obiekt ma być zarządzany przez VHM Hotel Management, który już teraz prowadzi podobne w Gdańsku, Olsztynie i Łodzi. Zgodnie z założeniem hotel powstanie w budynkach poprzemysłowych - w dawnym browarze i kamienicy - mieszczących się przy ul. Piernikarskiej 10. Zaoferuje gościom 132 pokoje, centrum biznesowe i fitnessu, restaurację i bar.


- Toruń jest jednym z najbardziej popularnych turystycznie miast w Polsce. Jego bogata historia i świetnie skomunikowanie zaważyły na tym, że zdecydowaliśmy się otworzyć tam kolejny hotel naszej sieci. Czekamy z niecierpliwością na jego otwarcie i powitanie pierwszych gości - powiedział Patrick Fitzgibbon, senior wiceprezes ds. rozwoju w Europie, na Bliskich Wschodzie i w Afryce.

fot. mat. prasowe

Ostatnie komentarze

gość_a7fd5 2019-09-19 14:40   
gość_a7fd5 - Profil gość_a7fd5
W Radomiu już się buduje Hilton Garden Inn. Perspektywa uruchomienia lotniska już działa.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy