×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Delta i Virgin Atlantic zwiększą ofertę pomiędzy USA a Wlk. Brytanią w 2020 roku


Delta Air Lines wraz z partnerską linią Virgin Atlantic
zapowiedziały uruchomienie nowych połączeń oraz zwiększenie częstotliwości na
obecnie oferowanych trasach pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Wlk. Brytanią. Nowe
loty zostaną dodane w przyszłym roku.


Amerykański przewoźnik zamierza polecieć z Bostonu na londyńskie lotnisko Gatwick oraz do Manchesteru. Loty do obu miast zostaną zainaugurowane 21 maja 2020 roku i będą obsługiwane codziennie. Na jednym i drugim połączeniu rozkładowo polecą boeingi 757.

Brytyjski przewoźnik zamierza natomiast uruchomić loty pomiędzy Londynem Gatwick a nowojorskim lotniskiem im. Johna F. Kennedy’ego.  Trasa zostanie zainaugurowana 21 maja przyszłego roku. Virigin Atlantic planuje obsługiwać połączenie codziennie na pokładzie airbusa A330-200.  

Obaj przewoźnicy zapowiedzieli zwiększenie częstotliwości na wybranych trasach pomiędzy USA, a Wlk. Brytanią. Delta Air Lines od 28 marca 2020 roku zwiększy oferowanie na trasie z Nowego Jorku JFK do Londynu Heathrow. Amerykański przewoźnik zaoferuje na wspomnianej trasie 3 loty dziennie, zamiast obecnie wykonywanych dwóch. Delta obsłuży połączenie na pokładzie boeingów 767-400, wyposażonych w najnowszą kabinę linii.Virgin Atlantic zwiększy oferowanie na trasach z londyńskiego lotniska Heathrow do Los Angeles oraz Seattle. Brytyjski przewoźnik doda 3 dodatkowe loty pomiędzy Wlk. Brytanią a Kalifornią, dzięki czemu od 29 marca przyszłego roku zaoferuje  łącznie 17 lotów w tygodniu na wspomnianej trasie. Linia zapowiedziała, że Los Angeles zostanie drugim miastem, do którego polecą airbusy A350.

Loty z Heathrow do stanu Waszyngton od 29 marca 2020 roku odbywać się natomiast będą 11 razy w tygodniu, zamiast obecnie oferowanych 7 lotów tygodniowo. Na trasie brytyjski przewoźnik zamierza wykorzystać boeingi 787.

Obie linie dzięki zmianom zwiększą oferowanie pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Wlk. Brytanią o blisko 10 tys. foteli tygodniowo.


Fot. mat. prasowegość_c0bdb - Profil
gość_c0bdb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie