El Al pomaluje kolejnego dreamlinera w barwy okolicznościowe

30 kwietnia 2019 09:51
Izraelski przewoźnik w ramach kampanii reklamowej swoich nowych połączeń do Stanów Zjednoczonych pomalował boeinga 787-9 w barwy okolicznościowe promujące loty z Tel Awiwu do San Francisco i Las Vegas.
Reklama

Samolotem, który nosił nowe malowanie jest dreamliner 787-9, o znakach rejestracyjnych 4X-EDD, nazwany przez linię Haifa. To maszyna, która wyjechała z fabryki w Everett zaledwie rok temu.

Grafiki przedstawiają charakterystyczne obiekty znajdujące się w każdym z tych miast. Malowanie obrazujące San Francisco mieści się po lewej stronie w tylnej części kadłuba i ukazuję znany na całym świecie most Golden Gate. Po drugiej stronie kadłuba umieszczono ilustrację przedstawiającą słynny znak drogowy „Welcome to Las Vegas” wraz z innymi punktami charakterystycznymi w mieście.


Loty do Kalifornii wystartują 13 maja 2019 roku, natomiast połączenie do Nevady zostanie zainagurowane miesiąc później. Jedynym przewoźnikiem oferującym loty pomiędzy San Francisco a Tel Awiwem jest obecnie United Airlines. Natomiast trasa z Izraela do Las Vegas nie jest aktualnie obsługiwana przez żadną linię lotniczą.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy