×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


El Al pomaluje kolejnego dreamlinera w barwy okolicznościowe


Izraelski przewoźnik w ramach kampanii reklamowej swoich nowych połączeń do Stanów Zjednoczonych pomalował boeinga 787-9 w barwy okolicznościowe promujące loty z Tel Awiwu do San Francisco i Las Vegas.


Samolotem, który nosił nowe malowanie jest dreamliner 787-9, o znakach rejestracyjnych 4X-EDD, nazwany przez linię Haifa. To maszyna, która wyjechała z fabryki w Everett zaledwie rok temu.

Grafiki przedstawiają charakterystyczne obiekty znajdujące się w każdym z tych miast. Malowanie obrazujące San Francisco mieści się po lewej stronie w tylnej części kadłuba i ukazuję znany na całym świecie most Golden Gate. Po drugiej stronie kadłuba umieszczono ilustrację przedstawiającą słynny znak drogowy „Welcome to Las Vegas” wraz z innymi punktami charakterystycznymi w mieście. 


Loty do Kalifornii wystartują 13 maja 2019 roku, natomiast połączenie do Nevady zostanie zainagurowane miesiąc później. Jedynym przewoźnikiem oferującym loty pomiędzy San Francisco a Tel Awiwem jest obecnie United Airlines. Natomiast trasa z Izraela do Las Vegas nie jest aktualnie obsługiwana przez żadną linię lotniczą.




gość_854ab - Profil
gość_854ab
  

Pasazer.com na Facebooku



Spodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie