×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


United zaprezentował nowe malowanie


Linie United Airlines zaprezentowały w środę (24.04) odświeżone malowanie.


- W miarę jak poprawiamy i podnosimy poziom doświadczeń naszych klientów, zmienia się również sposób postrzegania United, a nowa marka oddaje naszego nowego ducha - powiedział podczas prezentacji Oscar Munoz, dyrektor generalny United Airlines. - Każde udoskonalenie oferty stanowi element ewolucji naszych linii lotniczych i przyczynia się do ponownego zdefiniowania obsługi klienta na pokładzie samolotu. Ten odświeżony projekt, a w szczególności nasz kultowy globus, wzmacnia to, co najlepsze w dotychczasowym wizerunku i wartościach United, wskazując jednocześnie kierunek, w którym zamierzamy pójść dalej - dodał Munoz.

Trzy zastosowane odcienie - Rhapsody Blue, United Blue i Sky Blue - mają nawiązywać do tradycji United, a jednocześnie reprezentować nową energię. Linie lotnicze utrzymały rozpoznawalne na całym świecie logo w postaci globusu umieszczonego na stateczniku pionowym samolotu, symbolizujące rozbudowaną sieć połączeń przewoźnika, który dociera do 355 miejsc docelowych w prawie 60 krajach. Najważniejszą zmianą na tym elemencie maszyny jest jednak gradient w trzech odcieniach błękitu, zastępujący dotychczasową biel.


Przyglądając się pozostałym elementom samolotu, można zauważyć, że na obudowie silników i końcówkach skrzydeł również pojawił się kolor niebieski, ponadto nazwa linii, umieszczona na kadłubie samolotu, zyskała większy rozmiar. Przy obu wejściach na pokład znalazł się slogan United: "Connecting people. Uniting the world" (Łączymy ludzi. Jednoczymy świat).

Jak czytamy na stronie internetowej przewoźnika, różne odcienie przeważającej w nowym malowaniu barwy niebieskiej odzwierciedlają kolory, które klienci i pracownicy widzą, kiedy patrzą przez okno samolotu na niebo. Wybór fioletu, który znalazł się m.in. w klasie premium, został uzasadniony tym, że wraz z niebieskim pozytywnie wpłynie na wrażenia pasażerów i zapewni relaks podczas podróży. 

Warto dodać, że wraz z odświeżeniem malowania, United Airlines zrezygnowały z użycia złotego koloru, który stanowił element marki od blisko 30 lat.

fot. mat. prasowegość_a0819 - Profil
gość_a0819
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie