×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Hotel Mercure powstanie w Sosnowcu


Sosnowiec będzie miał pierwszy markowy hotel. Obiekt pod marką Mercure należącą do grupy Accor, pierwszych gości przyjmie już w 2022 r.


Hotel Mercure Sosnowiec będzie prowadzony na zasadzie franczyzy z Glare Global Sourcing Faruque Sp.j. Zostanie wybudowany w ścisły centrum miasta, przy ul. Teatralnej, w miejscu starej szkoły zawodowej. Przewidzianych jest 120 pokoi, restauracja, sky bar, powierzchnia konferencyjno-bankietowa oraz strefa spa. 

- Cieszę się, że razem z Grupą Orbis i Accor stworzymy nowoczesny hotel dla podróżujących zarówno biznesowo, jak i i turystycznie. Nie ukrywam, iż wybrałem tę markę, ponieważ spodobał mi się koncept obiektu Mercure Kraków Stare Miasto. Z uwagi na centralną lokalizację hotelu w Sosnowcu, poszukiwałem silnej, wystandaryzowanej marki, należącej do międzynarodowej sieci, ale na tyle elastycznej abym mógł stworzyć hotel z elementami, na których mi zależy. Ten hotel będzie nie tylko świetną bazą dla gości biznesowych, ale i adresem, pod którym znajdą się nowe, ciekawe koncepty restauracyjne. — tłumaczy Mohammed Omar Faruque, szef franczyzobiorcy. 


Pierwsi goście pojawią się w Mercure Sosnowiec w 2022 r. 

fot. (poglądowe): mat. prasowegość_005ba - Profil
gość_005ba
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie