Hotel Mercure powstanie w Sosnowcu

19 kwietnia 2019 10:34
Sosnowiec będzie miał pierwszy markowy hotel. Obiekt pod marką Mercure należącą do grupy Accor, pierwszych gości przyjmie już w 2022 r.
Reklama
Hotel Mercure Sosnowiec będzie prowadzony na zasadzie franczyzy z Glare Global Sourcing Faruque Sp.j. Zostanie wybudowany w ścisły centrum miasta, przy ul. Teatralnej, w miejscu starej szkoły zawodowej. Przewidzianych jest 120 pokoi, restauracja, sky bar, powierzchnia konferencyjno-bankietowa oraz strefa spa.

- Cieszę się, że razem z Grupą Orbis i Accor stworzymy nowoczesny hotel dla podróżujących zarówno biznesowo, jak i i turystycznie. Nie ukrywam, iż wybrałem tę markę, ponieważ spodobał mi się koncept obiektu Mercure Kraków Stare Miasto. Z uwagi na centralną lokalizację hotelu w Sosnowcu, poszukiwałem silnej, wystandaryzowanej marki, należącej do międzynarodowej sieci, ale na tyle elastycznej abym mógł stworzyć hotel z elementami, na których mi zależy. Ten hotel będzie nie tylko świetną bazą dla gości biznesowych, ale i adresem, pod którym znajdą się nowe, ciekawe koncepty restauracyjne. — tłumaczy Mohammed Omar Faruque, szef franczyzobiorcy.


Pierwsi goście pojawią się w Mercure Sosnowiec w 2022 r.

fot. (poglądowe): mat. prasowe

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy