Air France-KLM stworzy fundusz na rzecz odbudowy Notre Dame

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
18 kwietnia 2019 11:20
2 komentarze
Na skutek tragicznego pożaru, znany na całym świecie symbol francuskiej historii - katedra Notre Dame w Paryżu - doznała poważnych zniszczeń. W związku z tym, Bejmamin Smith dyrektor generalny Air France-KLM, zapowiedział zaangażowanie Grupy działania na rzecz odbudowy zabytku.
Reklama

KLMBenjamin Smith wraz z przedstawicielami kierownictwa obu linii wspólnie zadecydowali, że Air France zapewni bezpłatny transport wszystkim oficjalnym partnerom zaangażowanym w rekonstrukcję katedry.


Ponadto, w nadchodzących dniach Grupa Air France-KLM utworzy dobrowolny fundusz darowizn, za pośrednictwem którego klienci linii będą mogli pomóc w finansowaniu prac związanych z odbudową.

fot. mat. prasowe
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_abd57 2019-04-19 11:48   
gość_abd57 - Profil gość_abd57
No właśnie też nie rozumiem tego pędu. Następnego dnia po pożarze mieliśmy informację, że uda się zebrać 700 mln euro, co wydaje się kwotą kilkukrotnie wyższą niż koszt remontu katedry. Po co jeszcze zbierać pieniądze? Nie sądzę żeby kompleksowy remont pochłonął więcej niż 200 mln, a i to już by znaczyło pewnie wersję luksusową.
gość_5ae2e 2019-04-18 13:55   
gość_5ae2e - Profil gość_5ae2e
drugą katedre chcą budowac czy jak?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama