Norwegian: Nowe połączenia z USA do Grecji i Hiszpanii

Bartłomiej Morga - Profil Bartłomiej Morga
18 lutego 2019 09:01
Norwegian ogłosił, że uruchomi w szczycie tegorocznego sezonu letniego połączenia z Nowego Jorku do Aten oraz z Chicago do Barcelony.
Reklama

Loty do stolicy Katalonii zostaną zainaugurowanie 7 czerwca, natomiast loty do stolicy Grecji niespełna miesiąc później - 2 lipca. Połączenia będą sezonowe - przewoźnik przewiduje ostatni lot na obu trasach 26 października.


- Norwegian jest w pełni zaangażowany w rozwój na amerykańskim rynku i odpowiada na rosnące zapotrzebowanie naszych pasażerów na większą liczbę połączeń zarówno z Nowego Jorku, jak i Chicago. Ateny, do których latamy już z większości najpopularniejszych miejsc w Europie, są ekscytującym dodatkiem do naszej siatki transatlantyckiej. Loty z USA do Barcelony, które pojawiły się dwa i pół roku temu z USA, radziły sobie dotychczas tak dobrze, że zdecydowaliśmy się zarówno na nową trasę z Chicago, jak i na zwiększenie częstotliwości w przypadku Nowego Jorku i Los Angeles - powiedział Matthew Wood, wicedyrektor handlowy odpowiedzialny za trasy dalekodystansowe w Norwegian.

Każda z tras będzie realizowana cztery razy tygodniowo boeingami 787.

fot. Norwegian


Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama