×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Norwegian: Nowe połączenia z USA do Grecji i Hiszpanii


Norwegian ogłosił, że uruchomi w szczycie tegorocznego sezonu letniego połączenia z Nowego Jorku do Aten oraz z Chicago do Barcelony.


Loty do stolicy Katalonii zostaną zainaugurowanie 7 czerwca, natomiast loty do stolicy Grecji niespełna miesiąc później - 2 lipca. Połączenia będą sezonowe - przewoźnik przewiduje ostatni lot na obu trasach 26 października.


- Norwegian jest w pełni zaangażowany w rozwój na amerykańskim rynku i odpowiada na rosnące zapotrzebowanie naszych pasażerów na większą liczbę połączeń zarówno z Nowego Jorku, jak i Chicago. Ateny, do których latamy już z większości najpopularniejszych miejsc w Europie, są ekscytującym dodatkiem do naszej siatki transatlantyckiej. Loty z USA do Barcelony, które pojawiły się dwa i pół roku temu z USA, radziły sobie dotychczas tak dobrze, że zdecydowaliśmy się zarówno na nową trasę z Chicago, jak i na zwiększenie częstotliwości w przypadku Nowego Jorku i Los Angeles - powiedział Matthew Wood, wicedyrektor handlowy odpowiedzialny za trasy dalekodystansowe w Norwegian.

Każda z tras będzie realizowana cztery razy tygodniowo boeingami 787.

fot. Norwegian

gość_ca617 - Profil
gość_ca617
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie