×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Bydgoszcz: Udany grudzień


W grudniu z lotniska w Bydgoszczy skorzystało 30 tys. pasażerów. To o 17,4 proc. więcej niż w tym samym miesiącu przed rokiem. W omawianym okresie obsłużono także 450 starty i lądowania (+27,1 proc.).Liczba pasażerów według miesięcy
W całym minionym roku w porcie im. I.J. Paderewskiego goszczono 413,2 tys. podróżnych. Wynik ten jest lepszy od uzyskanego w 2017 r. o 24,7 proc.

Rok 2018 był dla nas pod wieloma względami wyjątkowy. Przede wszystkim oddaliśmy pasażerom nowe powierzchnie w terminalu, co zdecydowanie poprawiło jakość obsługi, odprawy, wzrósł poziom bezpieczeństwa. Uruchomione zostały cztery nowe kierunki: dwa rejsowe i dwa wakacyjne. Celem jest dalszy rozwój lotniska, zarówno w obszarze poszerzania siatki połączeń, ale także inwestycji, które umożliwią sprawniejsze obsługiwanie pasażerów – skomentował Tomasz Moraczewski, prezes Zarządu Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A.


Niestety Nowy Rok rozpoczął się dla lotniska niezbyt dobrymi wiadomościami. PLL LOT zrezygnował z połączenia do Kijowa-Żulian, a trasę do Lwowa obsługiwał będzie tylko w sezonie letnim.

fot. Mirosław Pachowiczgość_4632d - Profil
gość_4632d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie