×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair zawiesza na lato loty z Lublina do Londynu


Ryanair zawiesza od sezonu letniego 2019 roku loty na trasie z Lublina do Londynu-Stansted. Od kwietnia do października 2019 r. irlandzki przewoźnik z Lublina zaoferuje tylko loty do Dublina.


Bilety na loty z Lublina do Londynu-Stansted już wcześniej były niedostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika, ale dopiero teraz przedstawiciele Ryanaira potwierdzili, że linia nie uruchomi połączenia w sezonie letnim. To oznacza, że w przyszłym sezonie jedyną trasą irlandzkiego przewoźnika z Lublina będzie Dublin wykonywany do końca października 2019 r. 


Poza tym Wizz Air latający do Londynu-Luton zwiększy częstotliwość lotów do dziesięciu tygodniowo i będzie latać większymi airbusami A321, zabierającymi na pokład 230 pasażerów. Dlatego mimo wycofania się Ryanaira od 1 kwietnia 2019 r. całościowe oferowanie ze stolicy Lubelszczyzny do Londynu zostanie zwiększone o 8 proc. w stosunku do sezonu letniego 2017. 

fot. mat. prasowegość_6cbeb - Profil
gość_6cbeb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie