×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


KLM poleci z Wrocławia do Amsterdamu


KLM będzie latał do czwartego miasta w Polsce. Od 6 maja 2019 holenderska linia zaoferuje bezpośrednie rejsy z Wrocławia do Amsterdamu.Połączenie będzie wykonywane codziennie. Start lotu nr KL1272 z lotniska Schiphol przewidziano na godz. 11:50, a lądowanie we Wrocławiu na 13:35. Rejs powrotny (KL1273) rozpocznie się o godz. 14:05 i zamelduje się w Amsterdamie o 15:55. Do obsługi trasy podstawiane będą embraery E175 należące do KLM Cityhopper. Mogą one zabrać 60 pasażerów w klasie ekonomicznej, 8 w Economy Comfort i 20 w biznesowej.
Wrocław będzie czwartym miastem po Warszawie, Krakowie i Gdańsku, do którego latał będzie holenderski przewoźnik. Do stolicy Dolnego Śląska lata także Air France, oferując codzienne rejsy do Paryża-CDG (wykonywane przez HOP!).

- Po sukcesie nowych lotów KLM - z Krakowa i Gdańska do Amsterdamu, które rozpoczęliśmy w ciągu ostatnich trzech lat, nadeszła pora na Wrocław – ważny ośrodek gospodarczy i perłę turystyczną regionu. Jesteśmy dumni, że to tutaj, do Wrocławia swoje regularne loty zdecydowały się zaoferować aż dwie linie z naszej Grupy - zarówno Air France, który zainaugurował połączenie w maju tego roku, jak i KLM. To potwierdza nasze przekonanie w możliwości tego rynku, jak i nowoczesnego, spełniającego wysokie standardy lotniska we Wrocławiu. Co więcej, trasa Wrocław – Amsterdam, zostanie zainaugurowana w wyjątkowym, historycznym momencie dla KLM – w jubileuszowym roku 2019, w którym linia będzie obchodzić 100 lat swojego istnienia – powiedział Frantisek Siling, dyrektor generalny sprzedaży Air France i KLM w Polsce.

fot. mat. prasowe
#AKTUALIZACJA 20.11.2018, godz. 11:51. Dochodzi cytat F. Silinga#gość_92933 - Profil
gość_92933
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie