LOT: Bartosz Piechota będzie negocjował z protestującymi

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
26 października 2018 09:08
7 komentarzy
Rada Nadzorcza Polskich Linii Lotniczych LOT podjęła decyzję o oddelegowaniu członka Rady Nadzorczej pana Bartosza Piechoty do czasowego pełnienia funkcji członka zarządu LOT-u.
Reklama

Bartoszowi Piechocie powierzone zostało zadanie prowadzenia dialogu społecznego oraz negocjacji z protestującymi związkami zawodowymi.

Bartosz Piechota jest adwokatem, ekspertem w zakresie rozwiązywania sporów. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a także Cardiff University Law School. Posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu doradztwa prawnego na rzecz największych przedsiębiorstw polskich i zagranicznych w szczególności w zakresie rozwiązywania sporów i restrukturyzacji oraz prawa korporacyjnego. Od lat zaangażowany społecznie w doradztwo prawne osobom potrzebującym.

W Radzie Nadzorczej PLL LOT S.A. zasiada od grudnia 2016 roku.
Reklama
Tagi
piechota lot

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_fdfcd 2018-10-27 10:22   
gość_fdfcd - Profil gość_fdfcd
Prezes - element wymienny. Po tej kompromitacji bez problemu znajdą nowego kandydata, chociażby spośród przegranych w wyborach. Kompetentny być nie musi, katastrofa finansowa jest już w pełni przygotowana.
Na razie firma wycofała się z najbardziej nielegalnych działań, do faktycznego porozumienia trochę chyba brakuje. Najzabawniejsze jet przywrócenie do pracy żelazik: mieli pełne podstawy do dyscyplinarki, gdyby tylko prezesik nie był durniem i zrobił to zgodnie z procedurami.
lysypiotr76 2018-10-27 09:04   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Strajk w LO zostaje zawieszony do poniedziałku do godziny 14. Bartosz Piechota złożył deklaracje ,,o woli pracodawcy'' przywrócenia do pracy wszystkich zwolnionych pracowników razem z Moniką Żelazik i Adamem Rzeszotem. Jest również ,,deklaracja pracodawcy'' o cofnięciu roszczeń pieniężnych za straty wynikające z trwającego strajku. Ciekawe czy te wszystkie uzgodnienia zaakceptuje prezes Milczarski który nie brał udziału w rozmowach ?
gość_7c783 2018-10-26 19:45   
gość_7c783 - Profil gość_7c783
Tylko kolejna kasa została wpompowana w LOT pod postacią powstania grupy lotniczej czy jak to się tam nazywa . Już się zaczęło przygotowanie do dojenia.
Ja jako podatnik życzył bym sobie aby LOT zaczął wreszcie oddawać wpompowana w niego latami środki.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama