LOT: Bartosz Piechota będzie negocjował z protestującymi

LOT: Bartosz Piechota będzie negocjował z protestującymi Bartoszowi Piechocie powierzone zostało zadanie prowadzenia dialogu społecznego oraz negocjacji z protestującymi związkami zawodowymi. Bartosz Piechota jest adwokatem, ekspertem w zakresie rozwiązywania sporów. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a także Cardiff University Law School. Posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu...
26/10/2018 09:08   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_fdfcd 2018-10-27 10:22   
gość_fdfcd - Profil gość_fdfcd
Prezes - element wymienny. Po tej kompromitacji bez problemu znajdą nowego kandydata, chociażby spośród przegranych w wyborach. Kompetentny być nie musi, katastrofa finansowa jest już w pełni przygotowana.
Na razie firma wycofała się z najbardziej nielegalnych działań, do faktycznego porozumienia trochę chyba brakuje. Najzabawniejsze jet przywrócenie do pracy żelazik: mieli pełne podstawy do dyscyplinarki, gdyby tylko prezesik nie był durniem i zrobił to zgodnie z procedurami.
lysypiotr76 2018-10-27 09:04   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Strajk w LO zostaje zawieszony do poniedziałku do godziny 14. Bartosz Piechota złożył deklaracje ,,o woli pracodawcy'' przywrócenia do pracy wszystkich zwolnionych pracowników razem z Moniką Żelazik i Adamem Rzeszotem. Jest również ,,deklaracja pracodawcy'' o cofnięciu roszczeń pieniężnych za straty wynikające z trwającego strajku. Ciekawe czy te wszystkie uzgodnienia zaakceptuje prezes Milczarski który nie brał udziału w rozmowach ?
gość_7c783 2018-10-26 19:45   
gość_7c783 - Profil gość_7c783
Tylko kolejna kasa została wpompowana w LOT pod postacią powstania grupy lotniczej czy jak to się tam nazywa . Już się zaczęło przygotowanie do dojenia.
Ja jako podatnik życzył bym sobie aby LOT zaczął wreszcie oddawać wpompowana w niego latami środki.
gość_b8094 2018-10-26 17:35   
gość_b8094 - Profil gość_b8094
Domzuk zmartwie cie ... nie doplacimy a juz doplacamy ... ale do pomyslow prezesa. Dlaczego nie ujawni ile kosztowaly firme odszkodowania z tytulu opoznien w poprzednich latach? Zdziwilbys sie!
gość_7c92c 2018-10-26 11:43   
gość_7c92c - Profil gość_7c92c
Eliksir na całe zło - Bartosz Piechota. Problemem Lotu jest polska mentalnść, czy pam Piechota potrafi to zmienić - szczerze wątpie, moze troche załagodzić,
romanow 2018-10-26 11:02   
romanow - Profil romanow
Wg mnie to bardzo dobry krok. Rada Nadzorcza, czyli de facto jedyny organ formalnie stojący "nad prezesem", zorientowała się, że poziom eskalacji tzw. dialogu między protestującymi i prezesem osiągnął poziom, który wyklucza porozumienie.
I tym krokiem dają do zrozumienia, że jednak porozumienia oczekują, bo jest ważne dla dobra firmy.
Zaznaczam od razu, że nie mam pojęcia, co tam się dzieje za kulisami, i nie wiem nic o nominowanym Bartoszu Piechocie, więc nie wiem też, czy to nie jest ruch pozorowany.
Ale tak czy inaczej, zdecydowanie właściwy kierunek. Teraz piłeczka po stronie protestujących - czy podejmą z nim dialog, czy dalej idą w zaparte? Bo z prezesem, który zaprasza na "negocjacje" i równocześnie mailem wysyła wypowiedzenia, to ja też bym nie widział sensu rozmawiać...
usuniety 2018-10-26 09:43   
usuniety - Profil usuniety
Zarząd niestety ustąpi i ZZ ponownie uzyskają "prawo" do zwalniania prezesów w LOT. A zapłacimy za to my podatnicy.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy