×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe udogodnienia dla użytkowników aplikacji AirlineCheckins


Klienci aplikacji AirlineCheckins zyskają możliwość bezpłatnego dostępu do WiFi na pokładach samolotów jak również dostęp do saloników biznesowych na całym świecie, niezależnie od obecności czy statusu w programach lojalnościowych.


Obecnie ponad 40 000 zarejestrowanych użytkowników aplikacji ze 132 krajów jest automatycznie odprawianych na loty obsługiwane przez ponad 220 linii lotniczych z całego świata. Uwzględniane podczas odprawy są indywidualne preferencje dotyczące miejsca siedzącego, czy korzyści wynikające z uczestnictwa w programach lojalnościowych. 

Usługa działa dla każdej linii lotniczej oferującej odprawę online. Autorzy aplikacji podkreślają, że wraz z bezpłatną rejestracją w serwisie AirlineCheckins, pasażer nie będzie musiał się już martwić odprawą na lotnisku.

Po uruchomieniu aplikacji na urządzenia z systemem iOS i Androidem w czerwcu 2018 roku, usługa AirlineCheckins zostanie rozszerzona o dodatkowe elementy ułatwiające podróż osobom często podróżującym: 

- Kwestia rozwiązania problemu odprawy była dla nas sposobem aby dotrzeć do osób często podróżujących służbowo. Udało nam się znaleźć odpowiednią metodę, a teraz systematycznie rozwijamy naszą usługę, uzupełniając ją o kolejne elementy. Początkowo nacisk zostanie położony na bardziej efektywne wykorzystanie czasu podróży, zapewnimy więc nieograniczoną łączność w powietrzu i niezależny od statusu dostęp do saloników biznesowych na lotnisku - mówi Kristian Weymar, dyrektor ds. rozwoju w Lufthansa Innovation Hub.


Opierając się na opinii ponad 2500 zarejestrowanych użytkowników, autorzy aplikacji AirlineCheckins umożliwili klientom wybór spośród jednego z trzech pakietów:
  • Pakiet AirlineCheckins FREE obejmuje usługę odprawy i pozostaje bezpłatny. Maksymalnie dwie odprawy miesięcznie są przeprowadzane automatycznie dla zarejestrowanych użytkowników.
  • AirlineCheckins BASIC zawiera nieograniczoną liczbę automatycznych check-inów i bieżących informacji o locie (np. zmian bramek, opóźnień). Pakiet kosztuje 4,99 € za trzy miesiące i wygasa automatycznie po braku jego przedłużenia.
  • Oprócz nieograniczonej liczby odpraw i informacji o lotach, klienci AirlineCheckins PLUS mają nieograniczony dostęp do WiFi na pokładzie 36 linii lotniczych, w tym Air France, Eurowings, KLM, Lufthansa, Swiss i American Airlines, a także dostęp do 42 milionów hotspotów WiFi na całym świecie - w centrach miast, na dworcach, lotniskach, a także pociągach. Użytkownicy nie są ograniczeni pod względem ilości danych ani prędkości. Umożliwia im to na przykład oglądanie filmów podczas lotu. Użytkownicy pakietu PLUS otrzymują także do 20 proc. zniżki w ponad 370 salonikach biznesowych na większości największych lotnisk na świecie, z których można korzystać bez względu na członkostwo w programach lojalnościowych lub status. Cena pakietu AirlineCheckins PLUS to 29,99 €. 
Zwłaszcza usługa AirlineCheckins PLUS oferuje wiele korzyści. Pewnym jej mankamentem jest fakt, że aktualnie klientami tej opcji może zostać maksymalnie 2222 użytkowników.

fot. Lufthansa Group
gość_d4dd5 - Profil
gość_d4dd5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie