Norwegian ogłasza loty do Tampy i zawiesza Seattle

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
27 czerwca 2018 09:35
2 komentarze
Linie lotnicze Norwegian od sezonu zimowego zainaugurują połączenie do Tampy oraz zwiększą częstotliwość lotów na popularnych trasach transatlantyckich. W tym samym czasie zawieszone zostanie połączenie do Seattle, wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika.
Reklama

Połączenie z Londynu do Tampy wystartuje 31 października. Loty będą obsługiwane dwa razy w tygodniu boeingami 787. Wyloty z Londynu zaplanowano na godzinę 14:55 w środy i soboty, a przylot do Tampy na godzinę 19:35 tego samego dnia czasu lokalnego.

W drogę powrotną do Londynu wystartujemy o godzinie 21:00 czasu lokalnego. Przylot do stolicy Wielkiej Brytanii zaplanowany jest następnego dnia na godzinę 9:55 rano. Na nowej trasie Norwegian będzie konkurował bezpośrednio w liniami British Airways.


Niskokosztowy przewoźnik zapowiada także zwiększenie częstotliwości lotów do popularnych kierunków amerykańskich w sezonie zimowym. Loty do Fort Lauderdale (Miami) będą obsługiwane codziennie, zamiast trzech razy w tygodniu, loty do Orlando cztery zamiast trzech razy w tygodniu, loty do Buenos Aires codziennie zamiast czterech razy w tygodniu, loty do Las Vegas trzy razy w tygodniu zamiast jak dotychczas dwóch lotów tygodniowo, natomiast częstotliwość lotów do Bostonu zostanie zwiększona z pięciu do siedmiu razy w tygodniu.

Jak wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika, od 26 października zawieszona zostanie obsługa połączeń z Londynu Gatwick do Seattle. Na razie nie jest jasne, czy połączenie zostanie wznowione w sezonie letnim 2019.

fot. Norwegian
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_4fa34 2018-06-27 13:41   
gość_4fa34 - Profil gość_4fa34
@ość_33f9c
Jeżeli chodzi o Florydę pełna zgoda.
Nawet mniej prestiżowe FLL zamiast MIA byłoby OK pod warunkiem dobrej oferty cenowej.
Mnóstwo Polonii mieszka na FL, ruch turystyczny też coraz większy jest.
gość_33f9c 2018-06-27 11:31   
gość_33f9c - Profil gość_33f9c
Moim zdaniem LOT powinien uruchomić połączenie na Florydę. To jest jeden z kierunków, przez którego brak naszemu przewoźnikowi "ucieka" najwięcej pasażerów. Miami i Delhi to w tej chwili dwa najbardziej sensowne nowe kierunki long-haul.
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama