×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Norwegian ogłasza loty do Tampy i zawiesza Seattle


Linie lotnicze Norwegian od sezonu zimowego zainaugurują połączenie do Tampy oraz zwiększą częstotliwość lotów na popularnych trasach transatlantyckich. W tym samym czasie zawieszone zostanie połączenie do Seattle, wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika.


Połączenie z Londynu do Tampy wystartuje 31 października. Loty będą obsługiwane dwa razy w tygodniu boeingami 787. Wyloty z Londynu zaplanowano na godzinę 14:55 w środy i soboty, a przylot do Tampy na godzinę 19:35 tego samego dnia czasu lokalnego. 

W drogę powrotną do Londynu wystartujemy o godzinie 21:00 czasu lokalnego. Przylot do stolicy Wielkiej Brytanii zaplanowany jest następnego dnia na godzinę 9:55 rano. Na nowej trasie Norwegian będzie konkurował bezpośrednio w liniami British Airways. 


Niskokosztowy przewoźnik zapowiada także zwiększenie częstotliwości lotów do popularnych kierunków amerykańskich w sezonie zimowym. Loty do Fort Lauderdale (Miami) będą obsługiwane codziennie, zamiast trzech razy w tygodniu, loty do Orlando cztery zamiast trzech razy w tygodniu, loty do Buenos Aires codziennie zamiast czterech razy w tygodniu, loty do Las Vegas trzy razy w tygodniu zamiast jak dotychczas dwóch lotów tygodniowo, natomiast częstotliwość lotów do Bostonu zostanie zwiększona z pięciu do siedmiu razy w tygodniu. 

Jak wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika, od 26 października zawieszona zostanie obsługa połączeń z Londynu Gatwick do Seattle. Na razie nie jest jasne, czy połączenie zostanie wznowione w sezonie letnim 2019. 

fot. Norwegiangość_d66bb - Profil
gość_d66bb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie