Brussels Airlines: Nowa taryfa Economy Light na trasach do Ameryki Północnej

Konrad Korycki - Profil Konrad Korycki
21 czerwca 2018 11:00
1 komentarz
Od wczoraj (20.06.) w ofercie Brussels Airlines dostępna jest tak zwana taryfa Economy Light, jako opcja na trasach do Ameryki Północnej. Nowa oferta jest najtańszym wyborem dla oszczędnych pasażerów, którzy podróżują tylko z bagażem podręcznym i nie potrzebują możliwości przebookowania biletu.
Reklama

- Nowa taryfa Economy Light jest wynikiem naszych starań, aby oferować zindywidualizowane rozwiązania w celu zaspokojenia potrzeb klientów różnego typu. Jest to logiczny krok po wprowadzeniu przez nas podobnej taryfy na trasach europejskich w 2014 roku. Od dziś pasażerowie podróżujący z nami do północnoamerykańskich destynacji będą mogli płacić wyłącznie za usługę, z której faktycznie korzystają - powiedział Dirk Janzen, Wiceprezes ds. Cen, Zarządzania Przychodami i Reklamy.


Podróżni, którzy zdecydują się na podróż klasą Economy Light mają możliwość indywidualnego dokupienia bagażu lub rezerwacji wybranego miejsca za dodatkową opłatą. Mogą również dopasować bilet do swoich potrzeb poprzez dokupienie innych fakultatywnych usług. Posiłki i napoje w dalszym ciągu pozostają bezpłatne dla wszystkich pasażerów na pokładzie. Ceny biletów Economy Light zaczynają się od 383 EUR za lot w obie strony do Nowego Jorku (JFK). Można je już rezerwować na stronie przewoźnika i za pośrednictwem biur podróży.

Brussels Airlines wprowadziły nową taryfę Economy Light na trasach do Ameryki Północnej (Nowy Jork, Waszyngton i Toronto) wespół z Austrianem, Lufthansą i Swissem oraz partnerami joint venture - Unitedem i Air Canadą.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_accf1 2018-06-22 11:36   
gość_accf1 - Profil gość_accf1
Ukryta podwyżka cen podobnie jak w 2014!!!
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama