×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Delta rezygnuje z lotów do Hong Kongu


Delta Air Lines wycofują się z obsługi bezpośrednich rejsów między Seattle i Hong Kongiem.Loty te są obecnie obsługiwane sześć razy tygodniowo samolotami typu boeing 777-200ER i pozostają jedynym połączeniem do Hong Kongu w siatce Delty. Ostatni rejs na tej trasie zaplanowano 4 października br. 


Decyzja amerykańskiego przewoźnika jest równoznaczna z jego całkowitym wycofaniem się z tego rynku. Od października pasażerowie Delty podróżujący do Hong Kongu będą mogli skorzystać z lotów przesiadkowych przez Seul oferowanych przez Korean Air. Do 2012 roku Delta latała do Hong Kongu także z Detroit. 

Bezpośrednie loty do Hong Kongu ze Stanów Zjednoczonych oferują United Airlines i American Airlines. Pierwsza linia lata tam z Chicago, Newark, San Francisco i Guamu, zaś drugi z przewoźników z Dallas oraz z Los Angeles. Kilka miast amerykańskich jest obsługiwanych ponadto przez Cathay Pacific.gość_32dc7 - Profil
gość_32dc7
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie