×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates rekrutuje pilotów w Warszawie


Emirates organizuje w Warszawie dni otwarte dla wykwalifikowanych pilotów zawodowych, którzy usiądą za sterami samolotów przewoźnika.


Spotkanie stanowi okazję dla zainteresowanych pilotów, aby dowiedzieć się więcej na temat procesu rekrutacji, porozmawiać z pracownikami Emirates o pracy w linii i zdobyć informacje na temat mieszkania oraz pracy w Dubaju. 


Dni otwarte dla pilotów odbędą się w hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel 23 i 24 maja (ul. Żwirki i Wigury 1). Pierwsze spotkanie zostało zaplanowane na godzinę 16.00 w środę, 23 maja. Drugie spotkanie odbędzie się o 10.00 w czwartek, 24 maja. Piloci mogą przyjść tylko na jedno ze spotkań bez konieczności wcześniejszej rejestracji.

Obecnie linie Emirates szukają pilotów nie tylko do samolotów pasażerskich, ale także do swojej floty samolotów towarowych Boeing 777-F. Umowa pilota samolotów transportowych gwarantuje unikalną możliwość zatrudnienia według nowego grafiku 28 dni pracy / 13 dni wolnych.gość_efd74 - Profil
gość_efd74
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie