Air Canada: Szersza współpraca z Croatia Airlines

15 marca 2018 09:10
Linie Air Canada poinformowały o zwiększeniu połączeń obsługiwanych w formule code-share z chorwackim przewoźnikiem, Croatia Airlines.
Reklama
Dzięki porozumieniu rejsy obsługiwane przez samoloty Croatia Airlines będą oznaczone także kodem kanadyjskiej linii. Pasażerowie z udogodnienia będą mogli korzystać na pięciu kolejnych trasach, umożliwiających dotarcie w najbardziej popularne w sezonie wakacyjnym rejony Chorwacji - na przykład na Istrię, czy do Dalmacji.
  • Dubrownik - Zagrzeb
  • Dubrownik - Zurych
  • Pula - Zadar
  • Zagrzeb - Split
  • Zagrzeb - Zadar

Obowiązująca umowa pozwala na realizowanie lotów opatrzonych kodem Air Canady na szeregu tras z Zagrzebia (m.in. do Amsterdamu, Londynu-Heathrow, Paryża-Charles de Gaulle czy Zurychu), Dubrownika (do Paryża-Charles de Gaulle i Rzymu-Fiumicino), Rijeki (do Londynu-Heathrow i Zagrzebia), czy Splitu (do Londynu-Heathrow, Paryża-Charles de Gaulle, Rzymu-Fiumicino, Zurychu).

Kod Croatia Airlines pojawia się natomiast przy lotach obsługiwanych przez Air Canadę z Toronto (m.in. do Amsterdamu, Londynu-Heathrow i Paryża-Charles de Gaulle), Montrealu (do Brukseli, Londynu-Heathrow, Paryża-Charles de Gaulle), a także Calgary, Halifaxu i Vancouver (do Londynu-Heathrow).

Umowa między przewoźnikami została pierwotnie podpisana w 2015 roku.

fot. Piotr Bożyk

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy