Air Canada poleci z Vancouver do Dubaju

14 kwietnia 2023 09:30
Przewoźnik uruchomi trasę z Kolumbii Brytyjskiej do Zjednoczonych Emiratów Arabskich na początku sezonu zimowego. Połączenie będzie obsługiwane flagowymi samolotami szerokokadłubowymi Boeing 787-9 Dreamliner.
Reklama
Pierwsi podróżni polecą z Vancouver do Dubaju 28 października 2023 roku. Trasa będzie obsługiwana z częstotliwością czterech rejsów tygodniowo (poniedziałek, wtorek, czwartek i sobota) wraz z istniejącym, codziennym połączeniem Air Canada z Toronto. Trasa ma wzmocnić partnerstwo Kanadyjczyków z Emirates i zaoferować pasażerom więcej możliwości.


- To znakomita wiadomość. Cieszę się, że Air Canada będzie łączyła Vancouver z Dubajem, czyli jednym z najpopularniejszych kierunków podróżników. Zakładam, że samo Vancouver też będzie atrakcyjnym kierunkiem. Trasa pozwoli turystom odkryć piękno Kolumbii Brytyjskiej i jej spektakularnych krajobrazów - powiedział Mark Galardo z Air Canada.

- Trasa napędzi rozwój turystyki i całej gospodarki Kolumbii Brytyjskiej w obliczu globalizacji. Nie mam wątpliwości, że połączenie Air Canada przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności regionu - dodał Walt Judas, szef Organizacji Przemysłu Turystycznego Kolumbii Brytyjskiej.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy