×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wrocław najlepszym europejskim kierunkiem


Wrocław to najlepszy europejski kierunek w 2018 roku - tak zadecydowali internauci oddając głos na stolicę Dolnego Śląska w plebiscycie Best European Destination.Przez trzy tygodnie internauci mogli głosować na wybrane europejskie miasto - Wrocław o zaszczytny tytuł najlepszego kierunku w bieżącym roku walczył m.in. z Rygą, Mediolanem, Lizboną, Atenami, Pragą, Paryżem, Amsterdamem czy Wiedniem.


W sumie oddano ponad 320 tys. głosów, z czego na Wrocław zagłosowało 41 148 internautów. W pierwszej trójce znalazły się Bilbao (drugie miejsce) oraz Colmar (trzecie miejsce).

Co warto zobaczyć we Wrocławiu według twórców plebiscytu? Przede wszystkim docenili urok Rynku, Placu Solnego, ogrodu botanicznego, budynków Uniwersytetu oraz Hali Stulecia. Zachęcają również do zwiedzania miasta tropem krasnali, których we Wrocławiu znajdziemy już ponad 350. Polecają też wizytę w jednej z najstarszych restauracji w Europie - Piwnicy Świdnickiej.gość_37159 - Profil
gość_37159
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie