×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air skasuje kolejne dwie trasy z Gdańska


Z systemu rezerwacyjnego Wizz Aira wynika, że od końca marca br. przestaną być wykonywane połączenia z Gdańska do Molde i Frankfurtu-Hahn.Obie trasy ruszyły w 2015. Są obsługiwane dwa razy w tygodniu: do norweskiego miasta - we wtorki i soboty, a do Niemiec - w środy i niedziele. Ostatni lot do Molde wykonany zostanie 24 marca br., dzień później - ostatni raz samolot Wizz Aira poleci z Gdańska do Hahn.

To kolejne cięcia gdańskiej siatki połączeń węgierskiego przewoźnika. Z początkiem sezonu zimowego 2017/2018 zawieszono rejsy do Brukseli-Charleroi. Tylko do 14 stycznia br. obsługiwane będą loty do Glasgow. Po 24 marca 2018 r. nie polecimy także do Groningen. W zamian pojawił się szereg nowych tras: do Tromso linia oferuje przeloty od 16 grudnia 2017 r., natomiast 21 i 22 grudnia ub. r. zainaugurowano połączenia (odpowiednio) do Wilna i Lizbony.

Praktyką stosowaną w branży lotniczej jest dostosowywanie częstotliwości lotów do sezonu oraz wskaźników wydajności tras. Wizz Air stale monitoruje wyniki poszczególnych kierunków, co umożliwia oferowanie możliwie najniższych cen najpopularniejszych usług. Z powodu optymalizacji polskiej siatki połączeń trasy z Gdańska do Molde i Frankfurtu-Hahn, zostaną zawieszone od 21 i 24 marca 2018 roku. Wizz Air zawsze poszukuje nowych rozwiązań, aby jak najlepiej zaspokoić oczekiwania i potrzeby klientów. Dodatkowa liczba miejsc w sprzedaży będzie przeniesiona na inne usługi cieszące się dużym zainteresowaniem. Pasażerowie, których dotyczą te zmiany są o nich informowani i mogą skorzystać z innych połączeń, otrzymać zwrot kosztów lub 120% wartości rezerwacji na konto WIZZ - czytamy w oświadczeniu przesłanym do naszej redakcji.gość_90000 - Profil
gość_90000
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie