Wizz Air rozszerzył MultiPass o Albanię i międzynarodowe trasy z Włoch

26 kwietnia 2024 08:55
Węgierski niskobudżetowy przewoźnik rozszerzył swoją ofertę programu MultiPass o Albanię oraz międzynarodowe trasy z Włoch.
Reklama

Program WIZZ MultiPass został wprowadzony na początku czerwca 2023 roku i początkowo był testowany w Polsce oraz we Włoszech na trasach krajowych. Zainteresowanie lotami w abonamencie było tak duże, że węgierski przewoźnik postanowił nie tylko włączyć program do swojej stałej oferty, ale także rozszerzyć go o wszystkie międzynarodowe połączenia z Włoch oraz o nowy kraj – Albanię.


Podczas naszej wizyty w siedzibie Wizz Aira we wrześniu 2023 roku zapytaliśmy dlaczego linia postanowiła przetestować program właśnie w Polsce oraz we Włoszech.

- Włochy są krajem niezwykle szybko rozwijającym się w ciągu ostatnich kilku lat. Chcieliśmy przetestować dwa różne produkty i dlatego wybraliśmy Polskę i Włochy. Włochy to jedyny kraj, w którym obsługujemy połączenia krajowe. Polska z kolei od początku naszej działalności jest kluczowym rynkiem, a nasza siatka połączeń z każdego z bazowych polskich lotnisk jest inna i ma swoją specyfikę. Uznaliśmy, że będzie to najlepszy rynek, by przetestować MultiPass, aniżeli na przykład na Węgrzech, gdzie mamy tylko jedną bazę
- powiedział Janos Pal, dyrektor ds. przychodów.Program MultiPass pozwala abonentom podróżować co miesiąc na wyznaczonych lotach Wizz Air, po uiszczeniu stałej opłaty miesięcznej obejmującej wszystkie podatki i opłaty. Daje on możliwość zablokowania ceny biletu i bagażu na cały okres sześciu miesięcy, niezależnie od sezonu i/lub okresu rezerwacji last minute. Raz w miesiącu można wybrać jeden z wielu lotów na wszystkich trasach z Polski, Włoch oraz Albanii.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy