×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Z Gdańska do Tromso


Wizz Air ogłosiła nową trasę z Gdańska do Tromsø w Norwegii. Najnowsze połączenie będzie działać od 16 grudnia, a loty będą odbywać się trzy razy w tygodniu.Loty będą wykonywane początkowo we wtorki i soboty, a od sezonu letniego także w czwartki. To pierwsza trasa Wizz Aira do położonego za kołem podbiegunowym Tromso i równocześnie najbardziej na północ wysunięte miasto w siatce połączeń linii. Wyloty z Gdańska zaplanowano na 18:55, a z Tromso na 22:15. Lot potrwa 2 godz. 50 min.

- Po niedawnym ogłoszeniu tras do Lizbony i Wilna, z radością ogłaszamy dodanie kolejnego atrakcyjnego kierunku do wciąż rozwijającej się gdańskiej siatki połączeń. Najnowsza oferta Wizz Aira obejmuje loty z Gdańska do Tromsø trzy razy w tygodniu. Jesteśmy przekonani, że polscy klienci chętnie wybiorą podróże do tego nowoczesnego miasta Arktyki z ciekawym wyborem wydarzeń kulturalnych i zachwycającą przyrodą. Z pewnością nowe połączenie zainteresuje też turystów z Norwegii, którzy chętnie poznają Pomorze, co korzystnie wpłynie na rozwój branży turystycznej i hotelarskiej w regionie - powiedział Gabor Vasarhelyi, menedżer ds. komunikacji w Wizz Airze. 

Tromsø, miasto w północnej części Norwegii, jest głównym ośrodkiem kulturalnym położonym powyżej koła podbiegunowego oferującym szeroki wybór atrakcji. Miasto słynie z wyjątkowych miejsc doskonałych do obserwacji zorzy polarnej. Tromsø to nowy kierunek w stale rozwijającej się siatce połączeń Wizz Aira. Linia oferuje obecnie niskokosztowe loty ze 143 lotnisk w Europie i poza jej granicami.gość_a46f1 - Profil
gość_a46f1
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie