×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Mundury AirAsia i Malindo Air są zbyt prowokujące


Malezyjski polityk zarzuca liniom lotniczym AirAsia i Malindo Air prowokowanie pasażerów. Według niego, mundury członków załóg za dużo odkrywają i są zbyt obcisłe, a to źle wpływa na wizerunek Malezji.
Mundury żeńskiej części personelu pokładowego obu linii lotniczych zbyt przyciągają wzrok i mają zły wpływ szczególnie na młode osoby - powiedział w parlamencie Datuk Abdullah Mat Yasim, malezyjski senator. Według niego obecne stroje są zdecydowanie zbyt odważne. Mat Yasim wezwał jednocześnie malezyjską komisję lotniczą (MAVCOM) do zajęcia się tym problemem.


Malezja jest krajem muzułmańskim, dlatego senatorowie wnioskują, aby linie lotnicze AirAsia i Malindo Air zmieniły mundury stewardes. Według nich, turyści korzystający z malezyjskich linii, mogą w pierwszym kontakcie mieć złe skojarzenia z Malezją. Jak dodają, stroje powinny być zgodne z prawem szariatu.

Nie wiemy jak pasażerowie odbierają charakterystyczne czerwone mundury AirAsia, ale na pewno są na tyle charakterystyczne, że kojarzone są jednoznacznie z tym malezyjskim low-costem. A to chyba duży sukces marketingowy linii.

fot. AirAsiagość_d6b6b - Profil
gość_d6b6b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie