Sure Hotel by Best Western powstanie w Poznaniu

7 grudnia 2017 08:40
Polska będzie drugim krajem w Europie, w którym otwarty zostanie obiekt najnowszej marki w portfolio grupy Best Western. Sure Hotel powstanie na Starym Rynku w Poznaniu.
Reklama
Na potrzeby hotelu zaadaptowana ma zostać kamienica na rogu ulic Szkolenj i Paderewskiego. Budynek ten został już w 2014 r. zakupiony przez spółkę Paderewski Poznań, jednak międzyczasie zasiedlili go anarchiści i urządzili w nim squat o nazwie "Od:zysk". Negocjacje z nimi trwały przez półtora roku, by w końcu zakończyć się sukcesem. Inwestor zobowiązał się przekazać 125 tys. zł na rzecz Wielkopolskiego Stowarzyszenia Lokatorów, a w obiekcie urządzić hotel i restaurację.

- Mamy nadzieję, że inauguracja marki w Polsce spotka się z zainteresowaniem turystów. Stale rozwijamy sieć w różnych segmentach i dokładamy starań, by jak najcelniej odpowiadać na potrzeby inwestorów oraz gości - powiedziała Saija Kekkonen, dyrektor zarządzająca sieci na Finlandię, Kraje Bałtyckie, Polskę i Rosję.

Póki co nie wiadomo jednak kiedy hotel otworzy swoje podwoje dla klientów. Wiadomo za to, że będzie miał w ofercie 40 pokoi.

Marka Sure Hotel powstała w 2016 r. w Stanach Zjednoczonych. Została dobrze przyjęta w Ameryce, a także w Szwecji - gdzie skorzystać można z usług tego typu obiektów w 8 miastach (m.in. w Sztokholmie, Kalmarze czy Halmstad). Dzięki należności do grupy Best Western, ich obsługa odbywa się przez własną platformę grupy, a klienci mogą zbierać punkty w programie lojalnościowym Best Western Rewards.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy