×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates zaprzecza informacjom o A380


- Na ten moment nie planujemy operacji airbusem A380 do Warszawy - informuje biuro prasowe Emirates.


W reakcji na nasz materiał o prawdopodobnym wprowadzeniu airbusa A380 na obsługę połączenia z Dubaju do Warszawy od wiosny 2018 r., biuro prasowe Emirates przysłało do redakcji Pasazer.com oficjalne dementi.

Polska jest bardzo ważnym rynkiem dla linii Emirates. Sprzedaż jest nieustannie rozwijana, a obłożenie na trasie pomiędzy Dubajem i Warszawą rośnie. Samoloty delegowane są na poszczególne trasy zgodnie z bieżącymi wymaganiami i na ten moment operacje A380 do Warszawy nie są planowane - czytamy w komunikacie. 

Obecnie przewoźnik lata do Warszawy raz dziennie boeingami 777-300ER. Jak informowaliśmy nieoficjalnie, podmiana na airbusa A380, największy samolot pasażerski świata, mogła nastąpić wiosną 2018 r., prawdopodobnie od maja. 

Nasz artykuł był oparty o nieoficjalne źródła zbliżone do przewoźnika. Według naszej wiedzy, przygotowania z obsługą naziemną znacznie większego niż do tej pory samolotu były zaawansowane. Przed publikacją zwróciliśmy się z prośbą o weryfikację informację do Emirates, ale nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie