×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Flydubai pierwszym operatorem boeingów 737 MAX w Pradze


Flydubai poinformował, że wszystkie loty między Dubajem i Pragą od 25 marca 2018 r. będą obsługiwane przez boeingi 737 MAX 8. Tym samym linia stanie się pierwszym użytkownikiem MAX-ów na lotnisku im. Vaclava Havla.


Lot FZ781 będzie wyruszać z Dubaju o godzinie 3:10 i w Pradze planowo wyląduje o 8:00 czasu lokalnego. Start lotu powrotnego, oznaczonego jako FZ782, zaplanowano na 9:00, natomiast lądowanie na 17:00 czasu lokalnego. Podróż rozkładowo będzie trwać sześć godzin.

Flydubai odebrał pierwszego z 76 zamówionych MAX-ów miesiąc temu. O tym wydarzeniu pisaliśmy tutaj: Flydubai odbiera pierwszego boeinga 737 MAX 8. Maszyny te posiadają konfigurację dwuklasową i mogą na pokład zabrać łącznie 166 pasażerów: w tym 10 w klasie biznes i 156 w klasie ekonomicznej.

Jednym z przewoźników obsługujących swoje loty boeingami 737 MAX został niedawno Norwegian. Linia ta wykorzystuje jednak je głównie do lotów transatlantyckich i na razie nie planuje ich regularnego użytkowania na trasach europejskich. W listopadzie pierwsze dwa boeingi 737 MAX odbierze LOT. gość_6fd1c - Profil
gość_6fd1c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie