×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


flydubai odbiera pierwszego boeinga 737 MAX 8


Linie flydybai, spółka-córka Emirates, jako pierwsze na Bliskim Wschodzie odebrały boeinga 737 MAX 8.


Pierwszy z 75 zamówionych boeingów 737 nowego typu dołączy do obecnej floty 58 boeingów 737-800 latających w barwach przewoźnika. 

- Jesteśmy zachwyceni mogąc odebrać naszego pierwszego boeinga 737 MAX 8, będącego rezultatem zamówienia, które złożyliśmy podczas Dubai Air Show w 2013 r. Było to największe zamówienia wąskokadłubowych samolotów Boeinga złożone na Bliskim Wschodzie. Wraz z otwarciem tego nowego rozdziału, będziemy kontynuowali naszą współpracę z Boeingim, odczuwając korzyści z poprawionej efektywności i mogąc zaoferować pasażerom lepszy komfort podróży - powiedział Ghaith al-Ghaith, prezes flydubai.

- Wzrost flydubai w ciągu jedynie dziewięciu lat był niesamowity i Boeing czuje się uhonorowany mogąc być częścią tej podróży. Ta dostawa oznacza kolejny, znaczący krok w naszej współpracy. Jesteśmy pewni, że najlepsza na rynku efektywność i niezawodność boeingów 737 MAX odegra kluczową rolę w dalszym sukcesie flydubai i będzie dobrym uzupełnieniem obecnej floty boeingów - powiedział Kevin McAllister, prezydent Boeing Commercial Airplanes. 

Obecnie flydubai obsługuje połączenia do 95 kierunków w 44 krajach, od Rosji na północy, poprzez Czechy na Zachodzie i Tajlandię na wschodzie, do Tanzanii na południu. Linię testowaliśmy w "Oblatywaczu".


fot. Boeinggość_a46f1 - Profil
gość_a46f1
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie