×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lidl będzie sprzedawał wycieczki


Już od 12 września polski oddział dyskontu Lidl przedstawi swoim klientom oferty podróży. Podobną działalność sieć sklepów prowadzi także w siedmiu innych krajach.


Nowy projekt, Lidl Podróże co dwa tygodnie przedstawi klientom sklepów nowe oferty wyjazdów. W sklepach Lidl znajdziemy foldery z wycieczkami, jednak by wykupić interesującą nas ofertę trzeba będzie skorzystać z internetu lub skontaktować się z agentem telefonicznie. 

Lidl nie będzie sam organizował wyjazdów, ograniczając się jedynie do roli pośredniczącego agenta współpracującego z kilkoma biurami podróży w Polsce. Potencjalni klienci znajdą oferty, które aktualnie oferują poszczególne biura podróży, jak i oferty przygotowane specjalnie dla Lidl Podróże. Wycieczki pojawiające się w poszczególnych katalogach będzie można kupować jedynie przed cztery tygodnie od daty publikacji - w ten sposób Lidl będzie mógł szybko dostosować się do trendów i zmian sytuacji na świecie. 

Polska nie jest pierwszym krajem, w którym dyskont operuje na rynku turystycznym. Podobną działalność Lidl prowadzi w siedmiu innych krajach, w tym na rynku niemieckim. 

- Pokazujemy naszym klientom od dawna, jak wygląda kuchnia świata, teraz chcemy pokazać, jak świat wygląda od kuchni. Chcemy nasze doświadczenie w przygotowywaniu oferty i wyszukiwaniu najlepszych towarów przenieść na obszar podróży. Chciałbym podkreślić, że naszym celem jest także wzmocnienie turystyki regionalnej w Polsce poprzez popularyzację regionów, ośrodków i obiektów turystycznych, a także lokalnej kuchni, tradycji oraz folkloru. W każdym z państw, w którym Lidl wprowadził do sprzedaży usługi turystyczne, wzrastało znaczenie turystyki regionalnej - mówi Maksymilian Braniecki, prezes Lidl Polska, cytowany przez bankier.pl. 

Jak przekonują przedstawiciele sklepu, Lidl chce trafić do klientów oferując im wycieczki w atrakcyjnych cenach. Wśród propozycji Lidla znajdą się wyjazdy krajowe, europejskie jak i na całym świecie. Ceny, w zależności od celu i czasu trwania wycieczki, będą wahały się od poniżej 500 do 10 tys. zł. W pierwszym folderze, dostępnym od 12 września, znajdzie się np. weekend w Hotelu Belweder w Zakopanem w cenie 309 zł.


fot. Thomas Schlosser (Flickr/CC)gość_4da7c - Profil
gość_4da7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie