Nietypowy gadżet od KLM

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
20 lipca 2017 14:26
Na pasażerów KLM, którzy planują wizytę w Amsterdamie we wrześniu czeka nietypowy prezent – sprytna wywieszka bagażowa KLM Care Tag. Będzie ona lokalnym przewodnikiem po mieście. Specjalnie zaprojektowany gadżet ma wmontowany głośnik oraz moduł GPS, który pozwala na określenie naszej lokalizacji.
Reklama

Ambicją KLM jest wyróżniać się jako najbardziej troskliwa, przyjacielska i zorientowana na klienta linia lotnicza w Europie. Do tego słynie z pomysłowych i praktycznych rozwiązań z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Aby podbić serca swoich klientów nie tylko dba o komfortowy lot w miłej atmosferze, pod troskliwą opieką załogi, ale też wymyśla różne sposoby jak ułatwiać ludziom życie, a szczególnie wszystko to, co jest związane z podróżą. I właśnie tak powstał nowy gadżet opracowany przez KLM – KLM Care Tag – małe urządzenie, które wygląda jak wywieszka bagażowa, ale jest znacznie od niej sprytniejsze.


Na urządzenie nagrano setki informacji i komunikatów głosowych, które zostały przygotowane z udziałem członków personelu pokładowego KLM. Troskliwy głos załogi KLM poprowadzi turystów po Amsterdamie opowiadając im historie zabytków, które właśnie mijają, podpowiadając gdzie można za darmo skosztować lokalnych smakołyków, czy którędy iść, aby zobaczyć sztukę uliczną na żywo. Ale to nie wszystko! Urządzenie ostrzeże nas w miejscach, gdzie należy uważać na kieszonkowców oraz na wyjątkowo ruchliwych skrzyżowaniach z udziałem licznych rowerzystów, pomoże wypożyczyć rower czy łódkę po kanale. Turyści z wywieszką „KLM Care Tag” będą zawsze mieli przy sobie osobistego lokalnego przewodnika po mieście, dostępnego o każdej porze i w każdym miejscu miasta.


W ciągu kilku ostatnich lat Amsterdam stał się jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych na świecie. W styczniu br. tego roku pobił rekord goszcząc ponad milion odwiedzających. Zainteresowanie miastem ciągle rośnie, a władze miasta szacują, że do 2025 roku liczba turystów wzrośnie jeszcze o 30%. Amsterdam wraz z Paryżem i Lizboną cieszą się największą popularnością wśród europejskich stolic (pod względem liczby odwiedzających w stosunku do liczby mieszkańców).


Nic dziwnego. Miasto słynie z wyjątkowej atmosfery luzu i tolerancji. Amsterdam nie ma sobie równych, jeśli chodzi o ilość atrakcji przypadających na kilometr kwadratowy. Mimo, że to metropolia, turyści często są mile zaskoczeni jej niewielkim rozmiarem. Praktycznie wszystkie atrakcje znajdujące się w centrum można zwiedzić pieszo lub na rowerze, co teraz będzie jeszcze prostsze z wywieszką „KLM Care Tag”! Do tego na odwiedzających czekają liczne restauracje, bary i kluby z kosmopolityczną atmosferą i ofertą kulinarną całego świata. Nie zabraknie też bogatej oferty kulturalnej: muzea, wystawy, koncerty, teatry czy galerie. Amsterdam jest gospodarzem wielu festiwali, imprez kulturalnych i różnego rodzaju wydarzeń o mniej lub bardziej oficjalnym charakterze.


Wywieszkę KLM Care Tag będzie można otrzymać za darmo, składając odpowiednie zamówienie przez Internet we wrześniu na podróże do Amsterdamu, które odbędą się również we wrześniu b.r. Linia udostępni limitowaną liczbę wywieszek, które będą przyznawane zainteresowanym klientom według kolejności zgłoszeń. Początkowo udostępniane urządzenia będą wyposażone w angielską wersję językową, w późniejszym terminie tego roku planowane są wersje: niemiecka, chińska, portugalska i rosyjska.


Do Amsterdamu liniami KLM można dolecieć już z trzech miast w Polsce – z Warszawy, Krakowa, a od maja tego roku, również z Gdańska. Rezerwacja biletów oraz więcej informacji na temat rozkładu połączeń i promocji cenowych dostępnych jest na stronie www.klm.pl, pod numerem telefonu 48 (22) 51 23 947 oraz w biurach podróży na terenie całego kraju.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama