Lublin traci loty do Barcelony

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
27 czerwca 2017 08:00
59 komentarzy
Small Planet zaledwie po niecałym miesiącu funkcjonowania skasuje loty z Lublina do Barcelony. Przewoźnik wciąż będzie latać do Burgas i Heraklionu - na tych trasach bilety sprzedają się bardzo dobrze.
Reklama

Start połączenia z Lublina do Barcelony był kilka razy przekładany, ale ostatecznie Small Planet rozpoczął loty na tej trasie na początku czerwca br. Połączenie nie cieszyło się jednak dużym zainteresowaniem ze strony podróżnych. Inaczej jest w przypadku dwóch pozostałych tras linii z Lublina - do Burgas w Bułgarii i Heraklionu na greckiej Krecie.

- Wspólnie z naszymi partnerami ze Small Planet Airlines na bieżąco monitorujemy sytuację na rynku i wyniki operacyjne. Podjęliśmy decyzje o zawieszeniu rejsu do Barcelony, który w przeciwieństwie do innych tras realizowanych przez Small Planet nie cieszył się wystarczającym zainteresowaniem pasażerów. Podkreślam, że pozostałe rejsy Small Planet, do Burgas i Heraklionu, sprzedają się bardzo dobrze i będą wykonywane do końca sezonu letniego zgodnie z planem. Co więcej, wyniki sprzedażowe na trasach do Grecji i Bułgarii są na tyle optymistyczne, że już teraz rozważamy wprowadzenie drugiego rejsu w tygodniu w kolejnym sezonie letnim do Burgas i prawdopodobnie kolejnego nowego kierunku - jednej z wysp greckich - powiedział w rozmowie z Pasazer.com Ireneusz Dylczyk, dyrektor handlowy Portu Lotniczego Lublin.

Połączenie lotnicze z Lublina do Barcelony oferowane było w formule czarter-mix. Oznacza to, że tym samym samolotem podróżowali zarówno pasażerowie kupujący bilety indywidualne, jak również klienci biur podróży. Ostatni lot do Barcelony odbędzie się 3 lipca br. Poza lotami do Burgas i Heraklionu, Small Planet nadal będzie obsługiwał rejsy do Werony.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_35eaa 2017-07-04 18:43   
gość_35eaa - Profil gość_35eaa
W lipcu 40 tysi powinno pęknąć!
gość_11cd6 2017-07-04 15:19   
gość_11cd6 - Profil gość_11cd6
liczyc 2v tel . wizz w zamian
pablakiss 2017-07-04 14:55   
pablakiss - Profil pablakiss
@goluz - :)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama