×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


United uruchomi najdłuższą trasę ze Stanów


Linie United uruchomią bezpośrednie połączenie z Los Angeles do Singapuru. Będzie to najdłuższa trasa obsługiwana ze Stanów Zjednoczonych i odbierze to miano połączeniu tej samej linii z San Francisco do Singapuru.


Nowa trasa, podobnie jak loty z San Francisco do Singapuru uruchomione dokładnie rok temu, będzie wykonywana boeingami 787-9 Dreamliner. Loty wystartują 27 października br.

Długość nowo ogłoszonej trasy to 14,1 tys. km, o 520 km więcej niż długość rejsów z San Francisco do Singapuru. Lot potrwa niemal 18 godzin do Singapuru i nieco ponad 15 godzin do Los Angeles. United będzie obsługiwało trasę codziennie. Start z Los Angeles zaplanowano na godzinę 20:55, a lądowanie w Singapurze na 6:50 dwa dni później. Z kolei w rejs powrotny samolot wystartuje z Azji o 11:00 i wyląduje w Los Angeles o 10:15 tego samego dnia (z uwagi na przekraczanie linii zmiany daty).

W samolocie będą zamontowane 252 fotele, w tym 48 w klasie biznes Polaris. Rozkład lotów został tak zaplanowany, aby zapewnić dogodne przesiadki z i do 20 innych amerykańskich miast w bazie United w Los Angeles. 

Połączenie z Los Angeles do Singapuru będzie najdłuższą trasą w siatce jakiegokolwiek amerykańskiego przewoźnika, najdłuższym połączeniem obsługiwanym boeingami 787 Dreamlinerem oraz najdłuższą trasą ze Stanów Zjednoczonych. Nie będą to jednak najdłuższe loty na świecie - rejsy do Auckland w Nowej Zelandii obsługiwane przez Qatar Airways z Dohy oraz Emirates z Dubaju liczą odpowiednio 14,5 i 14,2 tys. km. 


gość_9477d - Profil
gość_9477d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie