eSky będzie współpracowało z Expedią

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
15 maja 2017 17:30
Expedia Affiliate Network wesprze rozwój eSky poprzez współpracę w zakresie poszerzania portfolio oferowanych hoteli.  Będzie ona obowiązywała zarówno w Europie Środkowo-Wschodniej, jak i w Ameryce Łacińskiej.
Reklama

Expedia Affiliate Network to spółka z grupy Expedia zajmująca się pośredniczeniem pomiędzy agentami podróży a hotelami. Dzięki współpracy z EAN eSky będzie w stanie zaoferować swoim klientom znacznie większą liczbę miejsc zakwaterowania.

EAN wzmocni ofertę eSky zarówno w zakresie pakietów pobytowych, jak i samego zakwaterowania. Polska firma z siedzibą w Katowicach zyska dostęp do oferty ponad 290 tys. miejsc pobytu oraz specjalnych stawek dostępnych dzięki EAN. Dzięki współpracy EAN znacząco poszerzy ofertę eSky w Europie, a w Ameryce Łacińskiej zostanie wyłącznym dostawcą ofert zakwaterowania.

Jak podkreślono w komunikacie prasowym, jednym z czynników, który wpłynął na wybór EAN, była możliwość elastycznej płatności w momencie rezerwacji lub dopiero po przyjeździe.

- Dzięki ponad 20 latom bycia liderem technologii podróży, mamy skalę, doświadczenie i wiedzę niezbędne, by pomóc eSky w maksymalizacji wyników i dalszemu zadowalaniu klientów - podkreślił Chris Wallis, regionalny dyrektor handlowy na Europę Środkowo-Wschodnią i Bliski Wschód EAN.

- EAN to perfekcyjny partner dla eSky i eDestinos, by mogły rozwinąć ofertę pakietów dynamicznych. Pomoże nam zrealizować ambitne plany wzrostu grupy. Niezależnie od tego, czy nasi klienci są z Polski, Rumunii, Brazylii czy Peru, i niezależnie od tego, dokąd podróżują, skorzystają z najlepszego doświadczenia rezerwacji - dodał Łukasz Neska, wiceprezes ds. marketingu eSky Group.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama