×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Austrian Airlines wkrótce z internetem w samolotach


Linie Austrian Airlines zakończyły już montaż urządzeń zapewniających dostęp do bezprzewodowego internetu we wszystkich 31 airbusach z rodziny A320 obsługujących połączenia krótko- i średniodystansowe. Wi-Fi zacznie działać jeszcze w maju.


Przewoźnik zamierza stopniowo uruchamiać dostęp do Wi-Fi w kolejnych samolotach, aby móc reagować na ewentualne problemy. Na razie pasażerowie mogą korzystać z internetu w 12 samolotach, kolejne 19 będzie aktywowanych jeszcze w tym miesiącu.

Dostęp do internetu jest płatny - pasażerowie mają do wyboru trzy opcje dostępu. W pakiecie za 3 euro (FlyNet Message) można korzystać jedynie z internetowych komunikatorów (WhatsApp, iMessage i e-mail). Dostęp za 7 euro (FlyNet Surf) umożliwia nieograniczony dostęp do treści w internecie z wyjątkiem wideo. Natomiast za 12 euro (FlyNet Stream) można także streamować treści wideo. Dostęp do internetu nie jest ograniczony pod względem czasu korzystania czy dostępnego transferu danych.

Za wszystkie pakiety można zapłacić kartą kredytową albo za pośrednictwem systemu PayPal. 

Oferta jest wprowadzana we współpracy z firmą Inmarsat w paśmie Ka, zapewniającym najszybsze możliwe połączenie. Dostawcą sieci jest Deutsche Telekom. 


Reklama


Booking.com
gość_18def - Profil
gość_18def
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie