Austrian Airlines wkrótce z internetem w samolotach

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
03 maja 2017 11:00
1 komentarz
Linie Austrian Airlines zakończyły już montaż urządzeń zapewniających dostęp do bezprzewodowego internetu we wszystkich 31 airbusach z rodziny A320 obsługujących połączenia krótko- i średniodystansowe. Wi-Fi zacznie działać jeszcze w maju.
Reklama

Przewoźnik zamierza stopniowo uruchamiać dostęp do Wi-Fi w kolejnych samolotach, aby móc reagować na ewentualne problemy. Na razie pasażerowie mogą korzystać z internetu w 12 samolotach, kolejne 19 będzie aktywowanych jeszcze w tym miesiącu.

Dostęp do internetu jest płatny - pasażerowie mają do wyboru trzy opcje dostępu. W pakiecie za 3 euro (FlyNet Message) można korzystać jedynie z internetowych komunikatorów (WhatsApp, iMessage i e-mail). Dostęp za 7 euro (FlyNet Surf) umożliwia nieograniczony dostęp do treści w internecie z wyjątkiem wideo. Natomiast za 12 euro (FlyNet Stream) można także streamować treści wideo. Dostęp do internetu nie jest ograniczony pod względem czasu korzystania czy dostępnego transferu danych.

Za wszystkie pakiety można zapłacić kartą kredytową albo za pośrednictwem systemu PayPal.

Oferta jest wprowadzana we współpracy z firmą Inmarsat w paśmie Ka, zapewniającym najszybsze możliwe połączenie. Dostawcą sieci jest Deutsche Telekom.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_e0432 2017-05-04 12:48   
gość_e0432 - Profil gość_e0432
jest jeszcze czwarta opcja - 10MB za darmo ;) Wczoraj testowane ;)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama