×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Etihad: Wszystkie loty do Sydney airbusem A380


Linie lotnicze Etihad Airways ogłosiły, że od 29 października wszystkie loty do Sydney będą obsługiwane airbusami A380. To łącznie 14 rejsów tygodniowo.

W tej chwili Megajumbo obsługują jeden lot do Sydney dziennie. Airbusy A380 przewoźnika wyposażone są w najbardziej luksusową klasę The Residence. Łącznie na pokładzie maszyn podróżować może 496 pasażerów. Drugi lot obsługują boeingi 777-300ER zabierające na pokład 328 pasażerów.

Zapowiedź obsługi wszystkich lotów do Sydney airbusami A380 padła podczas świętowania obchodów dziesięciolecia inauguracji lotów przewoźnika na tej trasie, będącej pierwszym australijskim kierunkiem Etihad Airways. Dzięki tej zmianie, Sydney dołączy do Londynu i Nowego Jorku, dwóch pozostałych kierunków w siatce przewoźnika obsługiwanych wyłącznie airbusami A380. Tym samym pasażerowie będą mogli cieszyć się ujednoliconym komfortem airbusów A380 na trasie Sydney - Londyn z przesiadką w Abu Zabi. 

- Sydney jest jednym z naszych dalekodystansowych połączeń o najwyższej liczbie pasażerów i najlepszych wynikach, na którym doświadczyliśmy wzrostu popytu, szczególnie w naszych kabinach premium, od momentu uruchomienia trasy 10 lat temu. Dzięki skierowaniu A380 do obsługi drugiego lotu dziennie, możemy zagwarantować, że nasz produkt flagowy jest dostępny na wszystkich lotach do Sydney każdego tygodnia - powiedział Peter Baumgartner, prezes Etihad Airways. 


fot. Etihad Airwaysgość_f1528 - Profil
gość_f1528
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie