×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair poleci z Rzeszowa do Glasgow


Ryanair ogłosił otwarcie nowej trasy z Rzeszowa do Glasgow-Prestwick. Loty wystartują w sezonie zimowym 2017/2018 r.


Rejsy będą wykonywane dwa razy w tygodniu od końca października br. Ceny biletów na loty w październiku i listopadzie zaczynają się od 119 zł w jedną stronę. Połączenie nie jest jeszcze dostępne w systemie rezerwacyjnym. 

Nowa trasa to odpowiedź na liczne sygnały ze strony pasażerów podróżujących z Podkarpacia i sąsiednich regionów na północ Wielkiej Brytanii. Cieszę się, że Ryanair wyszedł naprzeciw tym oczekiwaniom i wierzę, że loty z Rzeszowa do Glasgow będą równie popularne, jak nasze połączenia z Londynem, Manchesterem czy Bristolem – mówi Michał Tabisz, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.


- Cieszymy się bardzo mogąc ogłosić nową trasę z Rzeszowa do Glasgow Prestwick. W zimowym rozkładzie lotów znajdzie się 7 tras łącznie, a wśród nich popularne i chętnie wybierane na city breaki miasta jak Dublin, Londyn czy Manchester.
Cieszymy się także z wyników sprzedaży na lato 2017. Rekordowy poziom rezerwacji lotów z i do Rzeszowa pozwala nam na obniżenie cen biletów. Zachęcamy wszystkich, którzy planują wyjazdy wakacyjne do odwiedzenia strony Ryanair.com lub naszej aplikacji mobilnej - powiedziała Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager, CEE z Ryanair

Ryanair prawdopodobnie zastąpi loty z Rzeszowa do Berlina właśnie ogłoszoną trasą do Glasgow. Wcześniej Wizz Air ogłosił zamknięcie popularnego połączenia z Lublina do Glasgow.gość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie