×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Norwegian chce latać do Singapuru


Według nieoficjalnych informacji Norwegian zamierza uruchomić bezpośrednie połączenie między Oslo-Gardermoen a Singapurem. Musi jednak najpierw uzyskać zgodę na przelot nad Syberią.


Byłoby to pierwsze bezpośrednie połączenie między stolicą Norwegii a Singapurem oraz pierwsza trasa do Singapuru w siatce norweskiej linii. Przewoźnik oferuje obecnie połączenia do Bangkoku. Zwiększenie liczby lotów do Azji Południowo-Wschodniej wymaga negocjacji z władzami w Moskwie, które muszą wydać Norwegianowi zezwolenia na większą liczbę przelotów nad Syberią. Obsługiwanie tych tras z pominięciem rosyjskiej przestrzeni powietrznej z Norwegii jest skrajnie nieopłacalne. 

Połączenie Norwegiana nie byłoby jednak pierwszymi niskokosztowymi lotami z Singapuru do Europy, bo od czerwca do Aten poleci linia Scoot, spółka-córka Singapore Airlines. 

W dalszej kolejności możliwe jest uruchomienie lotów do Singapuru także z pozostałych dalekodystansowych baz Norwegiana - Kopenhagi, Sztokholmu, Londynu-Gatwick, Paryża-CDG i Barcelony. Spośród tych lotnisk na razie połączeń do tego azjatyckiego państwa-miasta nie mają Sztokholm (latem połączenie uruchomi Singapore Airlines), Gatwick i Barcelona. gość_39388 - Profil
gość_39388
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie