Dwa hotele St. Regis w Dubaju

30 stycznia 2017 07:20
W Dubaju niedługo zostanie otwarty już drugi w tym mieście luksusowy hotel St. Regis. Będzie to drugie miasto na świecie, w którym będą jednocześnie dwa hotele tej marki.
Reklama
Hotel St. Regis Dubai Al Habtoor City Polo Resort & Club zostanie otwarty 15 lutego br. Będzie to drugi obiekt tej należącej do Starwood marki. W przeciwieństwie do już działającego hotelu St. Regis Dubai, drugi obiekt jest położony na południowym zachodzie miasta, przez co jest nieco oddalony od centrum i dużych skupisk ludzkich.


Dojazd ulicą szejka Zajjeda, główną arterią metropolii, z centrum pochłonie tylko 10-15 min. Nowy obiekt przyciągnie klientów poszukujących odpoczynku od zgiełku betonowej metropolii. Hotel będzie otoczony imponującymi jak na warunki pustynne terenami zielonymi.


Najniższe ceny przed otwarciem zaczynają od ok. 1 tys. dirhamów (ok. 1,1 tys. zł).

Poza Dubajem jedynym miastem, w którym działają dwa hotele marki St. Regis, to sąsiednie Abu Zabi. St. Regis należy do amerykańskiej sieci Starwood Hotels and Resorts Worldwide, w skład której wchodzą także takie marki jak Sheraton, Westin czy Four Points. St. Regis to najbardziej luksusowa z marek firmy.


fot. St. Regis

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy