×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dwa hotele St. Regis w Dubaju


W Dubaju niedługo zostanie otwarty już drugi w tym mieście luksusowy hotel St. Regis. Będzie to drugie miasto na świecie, w którym będą jednocześnie dwa hotele tej marki.


Hotel St. Regis Dubai Al Habtoor City Polo Resort & Club zostanie otwarty 15 lutego br. Będzie to drugi obiekt tej należącej do Starwood marki. W przeciwieństwie do już działającego hotelu St. Regis Dubai, drugi obiekt jest położony na południowym zachodzie miasta, przez co jest nieco oddalony od centrum i dużych skupisk ludzkich. 


Dojazd ulicą szejka Zajjeda, główną arterią metropolii, z centrum pochłonie tylko 10-15 min. Nowy obiekt przyciągnie klientów poszukujących odpoczynku od zgiełku betonowej metropolii. Hotel będzie otoczony imponującymi jak na warunki pustynne terenami zielonymi. 


Najniższe ceny przed otwarciem zaczynają od ok. 1 tys. dirhamów (ok. 1,1 tys. zł). 

Poza Dubajem jedynym miastem, w którym działają dwa hotele marki St. Regis, to sąsiednie Abu Zabi. St. Regis należy do amerykańskiej sieci Starwood Hotels and Resorts Worldwide, w skład której wchodzą także takie marki jak Sheraton, Westin czy Four Points. St. Regis to najbardziej luksusowa z marek firmy.


fot. St. Regisgość_e672f - Profil
gość_e672f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie