×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Strajk zatrzyma londyńskie metro


Dzisiaj (08.01) o godzinie 18:00 czasu lokalnego rozpocznie się strajk pracowników londyńskiego metra. Utrudnienia potrwają 24 godziny. Metro nie pojedzie m.in. na niektóre terminale lotniska Heathrow.


W związku ze strajkiem większość stacji metra będzie zamkniętych (zwłaszcza tych w pierwszej strefie), niektóre stacje będą później otworzone i zamknięte wcześniej niż zwykle. Pociągi metra nie będą kursować na liniach Victoria i Waterloo & City oraz ze stacji Waterloo, King's Cross, Euston, London Bridge, Paddington oraz Victoria. 

Liczba pociągów metra kursujących na liniach District, Circle, Hammersmith i City zostanie ograniczona. Dodatkowo pociągi nie będą zatrzymywać się na wszystkich stacjach. 

Dodatkowo metro nie będzie kursować pomiędzy stacjami North Acton i West Ruislip na centralnej linii. Pociągi na trasie Piccadilly nie będą zatrzymywać się na stacjach Londyn Heathrow terminal 4 i 5. gość_c0d30 - Profil
gość_c0d30
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie