×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lux Express likwiduje kursy do Berlina


Od początku lutego autokary estońskiego przewoźnika nie będą kursowały na trasie z Warszawy do Berlina - informuje portal Fly4Free.

To kolejne połączenie przewoźnika które znika z mapy połączeń w Polsce. Wcześniej Lux Express zrezygnował z krajowej trasy Warszawa - Rzeszów. Jak wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika, ostatni nocny kurs z Warszawy do Berlina zostanie wykonany 31 stycznia br.. Tym samym ostatni kurs powrotny zostanie wykonany 1 lutego. Połączenie funkcjonowało na trasie Wilno - Warszawa - Berlin i zostało uruchomione w 2012 r. Początkowo trasę obsługiwał tani przewoźnik - Simply Express, który został zastąpiony przez główną markę Lux Express.

Ale to koniec zmian w polskiej siatce połączeń. W ramach dalszych redukcji, już od 11 stycznia zostanie zlikwidowany przystanek w Kielcach. Autobusy zatrzymywały się tutaj na trasie Wilno-Suwałki-Warszawa-Kielce-Kraków-Praga. Jednocześnie Lux Express informuje, że w dalszym ciągu będzie kursował 4 razy dziennie na trasie Warszawa-Wilno.


gość_f1528 - Profil
gość_f1528
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie