Lux Express likwiduje kursy do Berlina

6 stycznia 2017 12:19
1 komentarz

Od początku lutego autokary estońskiego przewoźnika nie będą kursowały na trasie z Warszawy do Berlina - informuje portal Fly4Free.

Reklama

To kolejne połączenie przewoźnika które znika z mapy połączeń w Polsce. Wcześniej Lux Express zrezygnował z krajowej trasy Warszawa - Rzeszów. Jak wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika, ostatni nocny kurs z Warszawy do Berlina zostanie wykonany 31 stycznia br.. Tym samym ostatni kurs powrotny zostanie wykonany 1 lutego. Połączenie funkcjonowało na trasie Wilno - Warszawa - Berlin i zostało uruchomione w 2012 r. Początkowo trasę obsługiwał tani przewoźnik - Simply Express, który został zastąpiony przez główną markę Lux Express.

Ale to koniec zmian w polskiej siatce połączeń. W ramach dalszych redukcji, już od 11 stycznia zostanie zlikwidowany przystanek w Kielcach. Autobusy zatrzymywały się tutaj na trasie Wilno-Suwałki-Warszawa-Kielce-Kraków-Praga. Jednocześnie Lux Express informuje, że w dalszym ciągu będzie kursował 4 razy dziennie na trasie Warszawa-Wilno.Ostatnie komentarze

banan86 2017-01-11 11:38   
banan86 - Profil banan86
Szkoda. Zostaje tylko nie-polski bus :(
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy