×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air France: Pierwsze Dreamlinery polecą do Kairu i Montrealu


W pierwszych dniach grudnia br. flota Air France  powiększy się o pierwszy samolot boeing 787 Dreamliner, który w styczniu 2017 r. rozpocznie rejsowe loty z Paryża (CDG) do Kairu.

Jest to już 500. egzemplarz Dreamlinera wyprodukowany przez koncern Boeinga. Pierwszy z nich zasili flotę przewoźnika 2 grudnia br., aby wykonać swój pierwszy rejsowy lot do Kairu 9 stycznia 2017 r. Drugi Boeing 787 zostanie dostarczony w kwietniu 2017 r. Jak ogłosiły linie samolot będzie latał na trasie z Paryża (CDG) do Montrealu w Kanadzie. Loty rozpoczną się od 1 maja 2017 r. i będzie to pierwsza transatlantycka trasa w siatce połączeń Air France, obsługiwana przez ten samolot nowej generacji.


Nowoczesne, ciche maszyny zużywają mniej paliwa i są bardziej przyjazne środowisku naturalnemu. Dzięki elegancko i praktycznie zaprojektowanym kabinom, nowym fotelom, łączności WiFi i innym udogodnieniom, klienci Air France doświadczą nowego poziomu komfortu w podróży.

fot. Air France
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_70cbf - Profil
gość_70cbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie