×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Cztery nowe trasy easyJet z Krakowa


easyJet uruchomi od sezonu zimowego cztery nowe połączenia z krakowskiego lotniska. Siatka przewoźnika z Balic zwiększy się do 14 kierunków.


Przewoźnik zapowiedział uruchomienie nowych tras do Włoch, Szwajcarii oraz Wielkiej Brytanii. easyJet będzie operował na nowych trasach:
Wszystkie trasy będą połączeniami całorocznymi. Ich start zaplanowano na początek listopada br. Bilety można już rezerwować na stronie internetowej przewoźnika.


Obecnie przewoźnik operuje z Balic na dziesięciu trasach głównie do Wielkiej Brytanii (Belfast, Bristol, Edynburg, Liverpool, Londyn Gatwick) ale także do Włoch (Mediolan), Niemiec (Hamburg) i Francji (Paryż, Lyon, Bazylea-Miluza-Fryburg). Wcześniej przewoźnik operował i następnie zawiesił trasy ze stolicy Małopolski do Berlina, Bournemouth, Dortmundu, Newcastle, Londynu Luton oraz Southend. 

W 2008 roku przewoźnik przez pół roku obecny był w Gdańsku skąd obsługiwał połączenia do Edynburga, Londynu Gatwick, Bristolu oraz Belfastu. W okresie 2004-2009 zaś latał również z Warszawy; do Londynu oraz Bristolu. Loty zostały zawieszone po likwidacji terminalu Etiuda.gość_e108a - Profil
gość_e108a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie