×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Czech Airlines i Alitalia z umową code-share


Linie Czech Airlines i Alitalia podpisały umowę code-share na obsługę łącznie 40 bezpośrednich połączeń tygodniowo między Czechami i Włochami. Do tego pasażerom łatwiej będzie o przesiadki także w innych kierunkach.


Umowa obejmuje codzienne loty Alitalii z Rzymu-Fiumicino do Pragi - będą one również sprzedawane pod kodem Czech Airlines. Dzięki temu na tej trasie pasażerowie każdej z linii będą mogli odbyć podróż w obydwie strony w ciągu jednego dnia. Czech Airlines i Alitalia oferują po jednym rejsie dziennie. 

Kod Czech Airlines pojawi się również na połączeniach Alitalii z Rzymu do Ancony, Bari, Brindisi, Palermo i Reggio di Calabria. To zwiększy liczbę kierunków we Włoszech sprzedawanych przez czeską linię do 16. Ponadto Czech Airlines dodadzą swój kod do połączeń Alitalii do Ammanu, Teheranu, Bejrutu i Skopje. Po uzyskaniu odpowiednich zgód do listy dołączą trasy z Rzymu, Mediolanu i Wenecji do Abu Zabi oraz z Rzymu do Toronto, Nowego Jorku-JFK, Bostonu, Los Angeles, Santiago de Chile, Sao Paulo i Rio de Janeiro . 

Z kolei kodem Alitalii zostaną objęte połączenia do Pragi z Bolonii, Mediolanu, Pizy, Rzymu i Wenecji, a także dalsze połączenia ze stolicy Czech do Ostrawy, Bratysławy, Koszyc, Odessy i Kijowa. gość_f0d07 - Profil
gość_f0d07
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie