×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe połączenie autobusowe Gdańsk - Bydgoszcz


Pod koniec czerwca wystartuje nowe połączenie autobusowe między Bydgoszczą a portem lotniczym w Gdańsku.GDNexpress to nowy przewoźnik, który specjalizuje się w ekspresowych przewozach regularnych do Portu Lotniczego Gdańsk. Pierwszy kurs z Bydgoszczy na gdańskie lotnisko został zaplanowany na 26 czerwca 2016 roku. Przewoźnik zaoferuje pasażerom w sumie 7 kursów dziennie w jedną stronę dopasowanych do rozkładu lotów z Gdańska.Czas podróży z dworca autobusowego w Bydgoszczy do portu lotniczego Gdańsk będzie wynosił 2 godziny i 10 minut. GDNexpress oferuje gwarancję punktualności - w przypadku, gdy pasażer dotrze z opóźnieniem uniemożliwiającym odlot rejsem planowo obsługiwanym przez dany kurs wypłacone zostanie zadośćuczynienie w wysokości 400 PLN.

Połączenie między Bydgoszczą a lotniskiem w Gdańsku będzie obsługiwane autobusami Mercedes Sprinter. Klimatyzowane pojazdy oferują dostęp do Wi-Fi, a także bezpłatne foteliki dla małych dzieci.

Ceny biletów mają się zaczynać od 9 PLN w jedną stronę. Ich sprzedaż rusza dziś, 26 czerwca 2016 roku.gość_f1528 - Profil
gość_f1528
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie