Gala "Najlepsza Linia Lotnicza" 18 marca w Warszawie

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
22 lutego 2016 11:46
4 komentarze

Coroczna gala podsumowująca plebiscyt „Najlepsza Linia Lotnicza” odbędzie się w tym roku 18 marca w Warszawie. Głównym Partnerem Gali będzie PPL i Lotnisko Chopina.


Reklama

- Cieszę się, że mogliśmy jako Lotnisko Chopina zaangażować się w to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży lotniczej. Jakość obsługi pasażerów traktujemy priorytetowo, a takie inicjatywy jak plebiscyt „Najlepsza Linia Lotnicza”, organizowany przez portal Pasazer.com są ważnym elementem podnoszenia standardów zarówno przez porty lotnicze, jak i przez przewoźników - mówi Mariusz Szpikowski, naczelny dyrektor PPL, dyrektor Lotniska Chopina w Warszawie.

W plebiscycie "Najlepsza Linia Lotnicza 2015 r." można głosować do 29 lutego.

To już dwunasty raz, gdy czytelnicy Pasazer.com wyłonią najlepsze linie lotnicze roku. To największy, najbardziej prestiżowy i przede wszystkim najbardziej rzetelny - bo decydują wyłącznie głosy pasażerów - plebiscyt dla przewoźników w Polsce. Głosowanie trwa na stronie internetowej plebiscytu. Partnerem Plebiscytu jest Lagardere Travel Retail Polska.

Gala w Teatrze Muzycznym w Gdyni (luty 2015)

Podobnie jak w zeszłym roku, nie ograniczamy się do linii obecnych w Polsce. Polacy latają coraz częściej i coraz dalej, więc umożliwimy także ocenę najważniejszych przewoźników oferujących połączenia z innych krajów.

W tym roku zbieramy oceny w następujących kategoriach:
  • najlepsza linia tradycyjna na lotach krótkodystansowych,
  • najlepsza linia tradycyjna na lotach dalekodystansowych,
  • najlepsza linia niskokosztowa,
  • najlepsza linia czarterowa,
  • najlepszy przewoźnik nie latający regularnie do Polski.
Plebiscyt jak co roku zakończy się galą, która zgromadzi wszystkich najważniejszych przedstawicieli branży lotniczej w Polsce oraz reprezentantów firm zagranicznych. Przewidujemy transmisję wydarzenia w internecie oraz konkursy, w których Czytelnicy będą mogli wygrać zaproszenia na galę.

Patronat nad Plebiscytem objęli: Urząd Lotnictwa Cywilnego, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Związek Regionalnych Portów Lotniczych oraz Uczelnia Łazarskiego.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_63390 2016-03-01 18:23   
gość_63390 - Profil gość_63390
Wizzair, trzymam kciuki:)
MUNDI 2016-02-23 13:20   
MUNDI - Profil MUNDI
WIZZ cienias
MUNDI 2016-02-23 13:19   
MUNDI - Profil MUNDI
ADRIA !
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama