×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Gala "Najlepsza Linia Lotnicza" 18 marca w Warszawie


Coroczna gala podsumowująca plebiscyt „Najlepsza Linia Lotnicza” odbędzie się w tym roku 18 marca w Warszawie. Głównym Partnerem Gali będzie PPL i Lotnisko Chopina.

Cieszę się, że mogliśmy jako Lotnisko Chopina zaangażować się w to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży lotniczej. Jakość obsługi pasażerów traktujemy priorytetowo, a takie inicjatywy jak plebiscyt „Najlepsza Linia Lotnicza”, organizowany przez portal Pasazer.com są ważnym elementem podnoszenia standardów zarówno przez porty lotnicze, jak i przez przewoźników - mówi Mariusz Szpikowski, naczelny dyrektor PPL, dyrektor Lotniska Chopina w Warszawie.

W plebiscycie "Najlepsza Linia Lotnicza 2015 r." można głosować do 29 lutego. 

To już dwunasty raz, gdy czytelnicy Pasazer.com wyłonią najlepsze linie lotnicze roku. To największy, najbardziej prestiżowy i przede wszystkim najbardziej rzetelny - bo decydują wyłącznie głosy pasażerów - plebiscyt dla przewoźników w Polsce. Głosowanie trwa na stronie internetowej plebiscytu. Partnerem Plebiscytu jest Lagardere Travel Retail Polska. 

Gala w Teatrze Muzycznym w Gdyni (luty 2015)
 
Podobnie jak w zeszłym roku, nie ograniczamy się do linii obecnych w Polsce. Polacy latają coraz częściej i coraz dalej, więc umożliwimy także ocenę najważniejszych przewoźników oferujących połączenia z innych krajów. 

W tym roku zbieramy oceny w następujących kategoriach:
  • najlepsza linia tradycyjna na lotach krótkodystansowych,
  • najlepsza linia tradycyjna na lotach dalekodystansowych,
  • najlepsza linia niskokosztowa, 
  • najlepsza linia czarterowa, 
  • najlepszy przewoźnik nie latający regularnie do Polski.
Plebiscyt jak co roku zakończy się galą, która zgromadzi wszystkich najważniejszych przedstawicieli branży lotniczej w Polsce oraz reprezentantów firm zagranicznych. Przewidujemy transmisję wydarzenia w internecie oraz konkursy, w których Czytelnicy będą mogli wygrać zaproszenia na galę. 

Patronat nad Plebiscytem objęli: Urząd Lotnictwa Cywilnego, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Związek Regionalnych Portów Lotniczych oraz Uczelnia Łazarskiego.


Reklama


Booking.com
gość_18def - Profil
gość_18def
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie